יום ראשון, 19/05/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » קורונה

שר הביטחון גנץ: "נתחיל במבצע ממוקד למוסדות הגיל השלישי"

בני גנץ הורה לפיקוד העורף להיערך לעליית מדרגה בתחלואה של מעל 10,000 מאומתים בימים הקרובים

15:12 ,03/01/22
קרדיט: אריאל חרמוני / משרד הביטחון. שר הביטחון גנץ במפקדת אלון
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

שר הביטחון, בני גנץ, סיים כעת הערכת מצב במפקדת "אלון" של פיקוד העורף, ביחד עם מפקד פיקוד העורף אלוף אורי גורדין, הממונה על ההתגוננות במשרד הביטחון תא"ל (במיל') משה אדרי, מפקד מפקדת "אלון" תא"ל שלומי בן מוחה וראש רח"ל תא"ל (במיל') יורם לרדו.

בסיום הביקור אמר שר הביטחון גנץ "אני מסיים הערכת מצב במפקדת אלון אותה השארנו פתוחה לאורך השנה – ובשבועות האחרונים נתנו לה בוסטר כדי להיערך לגל האומיקרון.
צה"ל ממשיך לסייע למערכת הבריאות בכל צורך אופרטיבי – אנחנו מגייסים מאות חוקרים, נערכנו עם מלוניות, ואנחנו מרחיבים גם את היקפי הבדיקות השונות.
סיכמתי היום שפיקוד העורף יתחיל בתכנית הסיוע הממוקדת לאוכלוסיות נזקקות בבידוד ולמוסדות בגיל השלישי, וייערך לעליית מדרגה של מעל 10,000 מאומתים בימים הקרובים.
אנחנו מגייסים מאות חובשים למבצע החיסונים, ונערכים לתגבור בתי החולים על ידי החזרת החיילים המסייעים בעבודה מנהלתית ומוכנים לסיוע למאות מאושפזים בבית.
אני אלך להתחסן בימים הקרובים וקורא לכולכם – צאו להתחסן, והביאו גם את הילדים להתחסן. הדרך לנצח את המספרים – היא חיסונים."

בסיום הביקור, ביקש שר הביטחון להודות למפקד מפקדת אלון היוצא, תא"ל רלי מרגלית, שהוביל את המפקדה בשנה האחרונה, ושמר על כשירותה ומוכנותה. שר הביטחון איחל בהצלחה לתא"ל שלומי בן מוחה, שמשימה משמעותית עומדת בפניו.

 

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של שמוליק מושקוביץ
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו