יום ראשון, 19/05/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » פוליטי

תגובות החכי"ם החרדים על העברת חוק הקומה הכשרה בכנסת

דרעי פרסם בחשבון הטוויטר שלו "הסוף של ממשלת הרודנות" • גפני כתב "אין לכם סיעתא דשמיא" • בן צור אמר "תתחילו להפנים, זה נגמר"

17:31 ,15/06/22
קרדיט: דוברות הכנסת
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

חוק הקומה הכשרה שיזם ח"כ ארבל משס עבר בקריאה טרומית בכנסת. מטרת החוק לסרס את הנסיון של הנדל לבטל את אפשרות סינון התכנים בטלפונים הניידים.

לאחר העברת החוק אמר השר הנדל במליאה: "חברי החרדים, אם הממשלה נופלת כמו שאמרתם אז הרפורמה נכנסת לתוקף, לידיעתכם".

‏דרעי אמר בתגובה: "שר התקשורת שלא עובר את אחוז החסימה קיבל היום תשובה ניצחת במליאה, כשחוק הגנת החירות בטלפונים של ש״ס אושר במליאה. צא לנו מהחיים! הסוף של ממשלת הרודנות והניתוק שלכם כבר מוקרן על לוח התוצאות"

יו"ר יהדות התורה ח"כ משה גפני אמר
"אין לכם סיעתה דשמיא, אתם לא מצליחים בכלום, הציבור לא איתכם, גם אלו שאינם נמנים על הציבור החרדי והמסורתי לא סומכים עליך יועז הנדל ולא רוצים את הרפורמה שלך בתקשורת. אין לכם סיעתא דשמיא!"

ח״כ יואב בן צור: ״החוק החשוב שהוביל יו״ר ש״ס אריה דרעי עבר. זה כבר לא מכה קלה בכנף זה מפלה והתרסקות טוטלית. הנדל וכהנא לפני שאתם חושבים להתערב במערך התקשורת במגזר החרדי, תסדרו את התקשורת בין חברי הקואליציה. תתחילו להפנים זה נגמר״.

ח"כ יעקב אשר אמר: "אני מברך את ידידיי משה ארבל וינון אזולאי, על המאבק הנחוש והמשותף יחד עם יהדות התורה, לאישורו בטרומית של החוק החשוב לביטול גזירת הנדל נגד הקומה הכשרה. נמשיך להילחם יחד עד לניצחון המלא בסייעתא דשמיא".

ח"כ אורי מקלב הוסיף: "למרות היהירות של שר התקשורת ראינו פה אותות ומופתים באישור החוק, שר התקשורת התבזה וכל עם ישראל ראה כי אין רוב בעם לרפורמות ההרסניות שלו – אני שואל את חברי הקואליציה – מה אתם מתערבים בזכות קניינית של אדם פרטי? אין פה כשל שוק!".

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של מאיר זר
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו