יום שלישי, 21/05/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » פוליטי

סוף להסתה: הקבינט יאשר את סגירת תחנת אל-ג'זירה בישראל

הקבינט הישראלי צפוי לאשר הערב את סגירת תחנת הטלוויזיה אל-ג'זירה בישראל, לאחר שנתניהו וקרעי האשימו אותה בהסתה ותעמולה אנטי-ישראלית.

22:56 ,02/05/24
דוברות הכנסת
קרדיט: דוברות הכנסת
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

הקבינט הישראלי צפוי לאשר הערב, בפגרת הקיץ של הכנסת, את החלטת ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר התקשורת שלמה קרעי, לסגור את פעילות רשת הטלוויזיה הערבית אל-ג'זירה בישראל. צעד חסר תקדים זה צפוי לעורר גינויים נרחבים מצד גורמים פלסטינים ובינלאומיים הרואים בכך פגיעה חמורה בחופש העיתונות והביטוי.

נתניהו וקרעי הואשמו בשבועות האחרונים את אל-ג'זירה במדיניות תעמולה אנטי-ישראלית גלויה ובהסתה לאלימות נגד מדינת ישראל. "לא נסבול יותר שידורי שנאה והסתה תחת צילינדר של חופש עיתונות", אמר קרעי והוסיף כי "אל-ג'זירה חצתה כבר מזמן את הגבול לצדו השני של המתחם."

מהצד הפלסטיני ומערכת אל-ג'זירה עצמה צפויה להגיע תגובה זועמת על ההחלטה. גורמים פלסטינים כבר קראו לגינוי נוקב של הצעד שהם רואים בו פגיעה חמורה בחופש הביטוי והעיתונות וניסיון להשתיק גוף תקשורת ביקורתי החושף את "פניה האמיתיים של הכיבוש הישראלי".

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של שמחה קנר
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו