יום ראשון, 19/05/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » פוליטי

בנט בישיבת הממשלה האחרונה: "זו קדנציה שתיזכר לטובה"

היום דיבר ראש הממשלה נפתלי בנט בישיבת הממשלה האחרונה שלו כראש ממשלה ומנה את ההשגים של השנה האחרונה • חברי הישיבה חתמו אותה במחיאות כפיים

16:20 ,26/06/22
קרדיט: לע"מ/ארכיון
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

היום דיבר ראש הממשלה נפתלי בנט בישיבת הממשלה האחרונה שלו כראש ממשלה ומנה את ההשגים של השנה האחרונה  "לראשונה מזה שנים, הסתיים הקציר ביישובי עוטף עזה בצורה שקטה ומוצלחת" אמר בנט והמשיך "ללא בלוני תבערה, ללא שריפות, ללא רקטות מחמאס.

אזכיר לכולם, יומיים לתוך הממשלה שלנו חמאס עוד הצית 26 שריפות – וזו היתה שגרת חייהם של חקלאי הנגב המערבי. משך שנים שילמה מדינת ישראל לחקלאים תשלום פיצוי מראש על מנת שהחקלאים יקדימו את הקציר לזמן שהתבואה עוד לא בשלה, ולכן היא איכותית הרבה פחות.

במקום למנוע את שריפות חמאס, ממשלות ישראל עסקו בלנסות לפצות על השריפות. כאילו זו "גזירה משמיים" – זו לא. אנחנו הצלחנו יחד, לראשונה מזה 15 שנים, להעניק ביטחון מלא לתושבי אשקלון, שדרות ועוטף עזה. אסור לחזור אחורה.

בזמן הקרוב, לצערי, מדינת ישראל תצא למערכת בחירות, שבמהלכה פעולות ממשלה מסוימות לא יתאפשרו. לכן אני מבקש מכל השרים לנצל כל יום וכל שעה שעוד נותרו כדי לנקות שולחן, וכדי להאיץ לבצע כל מה שאפשר לפני פיזור הכנסת. האחריות שלנו כלפי אזרחי ישראל ממשיכה גם בתקופת בחירות.

אני שמח שהיום נספיק להוציא לדרך שורה של פרויקטים כולל: שיקום העיר טבריה, תכנית חירום להתמודדות מול הפקקים, סיוע לדיור לצד"לניקים, תוכנית לרתימת ההייטק הישראלי לחדשנות אקלימית, ופעולות לקידום פטור מויזה לארה״ב.

אני מבקש לנצל את ההזדמנות ולהודות לכל חבריי השרים. ראיתי אתכם עובדים איש-איש במשרדו, במקצועיות ובמסירות, למען כלל אזרחי ישראל. זו היתה ממשלה מצוינת, שנשענה על קואליציה מורכבת. יש כאן קבוצת אנשים שידעה להניח בצד מחלוקות אידיאולוגיות, להתעלות ולפעול למען מדינת ישראל.

תראו, יש ממשלות ארוכות עם הישגים דלים, ואנחנו ממשלה קצרה עם הישגים כבירים. ממשלת "ביחד למען האזרח". ממשלה ביצועיסטית. זו קדנציה שתיזכר לטובה.

יחד, השבנו מאות אלפי מובטלים לעבודה. יחד החזרנו את ההרתעה מול חמאס. יחד הענקנו את השנה השקטה מזה שנים לילדים שגרים אשקלון, שדרות והדרום. יחד העברנו את ישראל מקריסה כלכלית לצמיחה. יחד הורדנו את הגירעון האסטרונומי לאפס.

בעיקר, הוכחנו שאפשר לעבוד בחריצות וביושרה – ביחד – למען אזרחי ישראל.

אני מבקש להודות לכם, שותפיי השרים, ולראשי המפלגות: שר החוץ יאיר לפיד, שר האוצר אביגדור ליברמן, שר הביטחון בני גנץ, שר המשפטים גדעון סער, שרת התחבורה מרב מיכאלי, שר הבריאות ניצן הורוביץ, ויו"ר רע"מ מנסור עבאס.

אני מבקש להודות גם לשני שרי מפלגתי: שרת הפנים איילת שקד, ושר הדתות מתן כהנא, שעשו שניהם עבודה נהדרת.

חבריי השרים, תודה רבה על השותפות ועל השנה המוצלחת שעשינו למען אזרחי ישראל".

בסיום דבריו חברי הישיבה מחאו כפיים.

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של אלימלך אברהם
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו