יום שני, 26/02/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » חדשות

נתניהו, גנץ וגלנט בהצהרה משותפת: "נמשיך להילחם עד לניצחון"

על רקע האבידות הכבדות בעזה, ראש הממשלה נתניהו, שר הביטחון גלנט והשר גנץ הופיעו בהצהרה משותפת והבטיחו להמשיך במערכה עד לניצחון בחזית משותפת

14:58 ,23/01/24
לע
קרדיט: לע"מ
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

זאת, על רקע האבידות הקשות שספג צה"ל ביממה האחרונה בעזה, בה נהרגו 24 חיילים. המנהיגים הביעו את אבלם על הנופלים, אך הדגישו כי ישראל לא תיכנע לטרור ותמשיך להילחם בעוז עד להשגת המטרות.

נתניהו אמר ״אתמול היה אחד הימים הקשים מאז פרוץ המלחמה. אנחנו איבדנו 24 מטובי בנינו הגיבורים שנפלו על הגנת המולדת. יחד עם אזרחי ישראל,

אני דואב על כל אחד ואחד מהם. אני מחבק את המשפחות, שעולמם השתנה לעד. אנחנו שולחים מכאן תפילה לשלום פצועינו. צה"ל בודק בדיקה יסודית של האסון, אנחנו חייבים להפיק את הלקחים ולעשות הכל למען שלום לוחמינו.

אנחנו בעיצומה של מלחמה שאין צודקת ממנה. במלחמה הזו יש הישגים גדולים, כולל היום, בהשלמת הכיתור של ח'אן יונס, אבל יש גם מחירים כבדים מאוד.

אנחנו מרכינים ראש לזכר נופלינו, ועם זאת איננו לרגע מפסיקים לחתור ליעד שאין לו תחליף – השגת הניצחון המוחלט. יחד נילחם – וביחד ננצח".

שר הביטחון יואב גלנט אמר "הבשורה הקשה שקיבלנו אתמול, על נפילתם של 24 מלוחמינו, טובי בנינו, מכל רחבי הארץ, מצפון ומדרום, מכל המקומות, היא מכה קשה. אנחנו משתתפים ומביעים צער עמוק ואבל כבד באבלן של המשפחות.

אנחנו ממשיכים בעת הזו ברוח הנופלים – להשלים את המשימות ולבצע את כל מה שנדרש. הכוחות שלנו פועלים בעומק שטח האויב, בח'אן יונס, לוחמים מהצנחנים, חטיבה 7, מגבעתי, בכל אזור הדרום.

אנחנו פוקחים עין על כל מה שקורה בצפון. חיזבאללה ממשיך ומתגרה, עשיתי עכשיו הערכת מצב מיוחדת על העניין הזה. אנחנו ערוכים, איננו רוצים מלחמה אבל אנחנו מוכנים לכל סיטואציה שעלולה להתפתח בצפון. לכן יד אחת לכיוון הדרום ועין צופיה לצפון.

ושוב, אני מחבק מליבי את בני המשפחות השכולות ומביע צער כבד על נפילתם של הלוחמים".

השר בני גנץ אמר "אני מבקש בשם כל עם ישראל למסור את תנחומינו, תנחומי כל חלקי החברה, למשפחות שאיבדו את היקר להן מכל, לאורכה של כל המערכה בכל הסיטואציות, וכמובן גם ביממה הכואבת האחרונה. מדובר בחיילי מילואים שעזבו את הכל והתייצבו על מנת להגן על מדינת ישראל ולהגן על החזון הציוני, לא פחות מהעניין הזה. כך אנחנו נזכור את הנופלים כולם, כך נזכור את אלה שנספו אתמול באסון הקשה.

ברי סחרוף שר: "לב שבור הוא לב שלם". הבוקר הזה הלבבות של כולנו שבורים מול פני הנופלים והמשפחות, והלב של כולנו שלם במשימה החשובה שבשמה הם נפלו ושנותרה לפנינו למימוש להבטיח את שלומה של מדינת ישראל, את שלום בנינו ועתידנו במרחב הזה. נעשה את זה ביחד, נעשה את זה באחדות.

אני מבקש לחזק את המשפחות השכולות, לדעת שאנחנו צריכים להמשיך. אין לי ספק שכשהם יצאו אתמול למשימתם הם התכוונו שנמשיך, וזה מה שאנחנו נעשה"

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של שמחה קנר
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו