יום ראשון, 14/07/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » חדשות

נעצר במהירות 248 קמ"ש: "אני בדרך להחייאה" • צפו

תושב שפרעם נתפס נוהג במהירות של 248 קמ"ש ברכב "משופר", בית-המשפט גזר עליו 5 חודשי מאסר שירוצו בדרך של עבודות שירות ומעל 3 שנים פסילה.

11:22 ,19/12/23
משטרת ישראל
קרדיט: משטרת ישראל
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

בפעילות שוטרי משטרת התנועה הארצית (ימת"א שרון) בכביש 6 סמוך למחלף נחשונים נתפס תושב שפרעם בן 32, נוהג במהירות מופרזת של 248 קמ"ש, הנהג נעצר במקום לחקירה ובדיקת תקינות הרכב אצל בוחני התנועה במרחב שרון, הנהג בתגובה למעצרו טען: כי הוא "בדרך להחייאה" ודרש שהשוטר ישחרר אותו. בחקירה ובדיקת רכבו של החשוד התגלו שיוניים ושיפורים שבוצעו באופן לא חוקי ונמצא במצב העלול לסכן את עוברי הדרך, וכי בכלל אינו בדרך להחייאה.

במסגרת המאבק בתופעה של נהיגה במהירות מופרזת ברכבים עם שינוי מבנה רכב באופן לא חוקי, יחידת תביעות התעבורה (מרכז) של משטרת ישראל הגישה נגד הנהג כתב אישום הכולל 6 סעיפי עבירה בהן: עבירות של נהיגה במהירות מעל 41 קמ"ש בדרך עירונית, נהיגה בקלות ראש, רכב הנמצא במצב לסכן עוברי דרך, רכב שמבנהו, ציודו, אביזריו שלא לפי התקנות, שינוי מבנה רכב ונהיגה ברכב ללא ביטוח.
כמו כן פורט בכתב האישום 7 שינויים לא חוקיים שנעשו במבנה הרכב בהם בין היתר קיומה של מערכת דלק מקבילה, מערכת לשיפור והתאמת זמני תגובה של דוושת ההאצה, מערכת מחשב פריצה ושדרוג תוכנת ניהול מנוע.

הנהג כפר בכתב האישום המיוחס לו, עו"ד פקד קורל מרקוביץ' מטעם תביעות התעבורה המשטרתית ניהלה את התיק נגדו בבית המשפט אשר בסיום ההליך הנהג הורשע בכל העבירות המיוחסת לו ונגזר עליו 5 חודשי מאסר שירוצו בעבודות שחרות, 45 חודשי פסילה, קנס בסך 3,000 לצד מאסר ופסילה על תנאי.

קרדיט: משטרת ישראל

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של אלחנן כהן
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו