שבת, 13/04/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » חדשות

טריבונה קרסה בישיבה בירושלים באמצע הטיש של פורים | 3 נפגעים

טריבונה קרסה בישיבה בירושלים, גרמה לפציעות קלות עד בינוניות של 3 אנשים. המשטרה פתחה בחקירה לגילוי הסיבות. עדי ראייה תיארו "המולה גדולה"

20:13 ,26/03/24
איחוד הצלה
קרדיט: איחוד הצלה
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

דרמה בישיבה בירושלים כאשר טריבונה קרסה באופן חלקי, גרמה לפציעותיהם של שלושה אנשים שפונו לבתי חולים בעיר. משטרת ישראל החלה בחקירה מידית כדי לחקור את נסיבות האירוע החריג.

על פי דיווחי המשטרה, חלקה העליון של הטריבונה במבנה הישיבה בשכונת בית וגן קרס. כוחות משטרה רבים הוזעקו למקום יחד עם כוחות הצלה וחירום. בזירה נמצאו שלושה פצועים – נער כבן 15 שנחבל בראש ובבטן במצב קל עד בינוני, ילד כבן 11 עם פציעות בגפיים במצב קל, וגבר כבן 25 שנפצע בפנים באורח קל. כולם פונו לקבלת טיפול רפואי בבתי החולים הדסה עין כרם ושערי צדק.

"כשהגענו למקום ראינו המולה גדולה ושלושה פצועים במצבים שונים בזירה לאחר שנחבלו כתוצאה מקריסת חלק מטריבונה", סיפרו פראמדיק צוות ההצלה איתי שמעונוב וחובשי רפואת חירום מוטי פרץ ויוני שטרן ממד"א. לדבריהם, "יחד עם חובשים ופראמדיקים נוספים הענקנו סיוע רפואי ראשוני הכולל קיבוע, חבישות ועצירת דימומים" לפצועים.

לאחר טיפול ראשוני בשטח, הפצועים פונו על ידי ניידות טיפול נמרץ ואמבולנסים למרכזים הרפואיים הקרובים. המשטרה ממשיכה לחקור את נסיבות קריסת הטריבונה ומה הביא לאירוע החריג הזה בישיבת בית וגן.

כוחות רבים של משטרת ישראל נכחו בזירה כדי לאסוף ראיות ולברר את האירוע לעומקו. 

משטרת ישראל

קרדיט: משטרת ישראל

משטרת ישראל

קרדיט: משטרת ישראל

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של מאיר זר
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו