יום ראשון, 14/07/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » חדשות

איים בסכין בניסיון לשדוד ממנו את רכבו ונתפס

שוטרי הסיור של מרחב דן שהגיעו למקום עצרו את החשוד, גבר כבן 25 תושב ירושלים שהודה במעשיו

14:50 ,14/12/21
קרדיט: דוברות השומרים
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

אמש, (ב') בשעות הלילה המוקדמות התקבל דיווח במוקד ארגון "השומרים" מתושב בני ברק, שסיפר למוקדן כי טרמפיסט שנמצא אצלו ברכב מנסה לשדוד ממנו את הרכב באמצעות סכין.

לאחר שהמדווח העביר למוקד את מיקומו, הזניק המוקדן עשרות מתנדבים לרחוב נחמיה בעיר, על מנת לסייע לנהג להיחלץ בשלום מהמקרה.

המתנדבים שהגיעו למקום מצאו את נהג הרכב שכיוון אותם לכיוון אליו ברח החשוד, לאחר שהבין כי מתנדבי השומרים והמשטרה בעקבותיו.

המתנדבים ערכו סריקות סביב רחובות חזון איש, נחמיה והאזור תוך שהם סורקים בבניינים ובחצרות. לאחר מספר דקות הבחינו המתנדבים בחשוד שענה על תיאורו של הנהג כשהוא מסתתר בפינת הרחובות חזון איש/נחמיה.

המתנדבים נהגו במשנה זהירות, בעקבות הדיווח של הנהג לפיו ברשותו של החשוד סכין ועל כן ארבו לו בצד הדרך. ברגע של חוסר שימת לב מצד החשוד, זינקו עליו המתנדבים ועיכבו אותו.

בחיפוש על החשוד נמצא סכין שבאמצעותה ניסה לשדוד את רכבו של הנהג שגילה תושיה כשהזניק את מתנדבי השומרים. שוטרי הסיור של מרחב דן שהגיעו למקום עצרו את החשוד, גבר כבן 25 תושב ירושלים שהודה במעשיו. השוטרים הובילו אותו לתחנת המשטרה להמשך חקירה.

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של מאיר זר
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו