יום ראשון, 19/05/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » צבא וביטחון

בצל הפיגועים: ראש מועצת בנימין פותח לשכה בכניסה לכפר העוין

לאחר עליית המדרגה בחודש האחרון באירועים החבלניים בכביש אלון, הודיע הבוקר ראש מועצת בנימין ישראל גנץ כי הוא מעביר היום את לשכתו למקום

11:07 ,17/05/23
מועצת בנימין
קרדיט: מועצת בנימין
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

לאחר עליית המדרגה בחודש האחרון באירועים החבלניים בכביש אלון סמוך לכפר אל-מועייר שבאזור כוכב השחר בבנימין, הודיע הבוקר ראש מועצת בנימין ישראל גנץ כי הוא מעביר היום את לשכתו למקום.

גנץ עדכן את התושבים על המהלך והסביר: "אנחנו מסרבים להשלים עם מציאות בטחונית בלתי אפשרית בכביש אלון. הטרור שיוצא מכפר הפורעים שפעם אחר פעם לא מפסיקים לנסות לפגוע בנו לא פוסק. נדרשות פעולות חדות ונחושות יותר מצד הצבא. לא נקבל מציאות בה מדי יום מנסים לפגוע בנו. לא נקבל מצב בו כביש מרכזי נחסם.

גנץ הוסיף ודרש: "לצבא היקר שלנו יש את היכולת למגר את הטרור ולהחזיר את ההרתעה. ואנו עומדים על הדרישה המינימלית הזו".

החל מחודש מאי 2022 נרשמו למעלה מ-200 אירועי טרור בכביש אלון בהם זריקות אבנים, בקבוקי תבערה והשלכת צמיגים בוערים שמסכנים את הנוסעים.

במועצת בנימין מציינים כי לצד פעולות הטרור, ממשיך הכפר בהשתלטות פרועה על שטחי c במרחב ללא כל הפרעה.
 
יו"ר היישוב כוכב השחר שמאי ברקו: "אנחנו מצטרפים ללשכתו של ראש המועצה ומחזקים את ידו בקריאה הברורה להחזרת הבטחון. מאות משפחות ותושבים נוסעים כאן מדי יום לשגרת יומם. המצב בו פיגועים הפכן לשגרה הם כשלון של המערכת הבטחונית. ברגע שתתקבל החלטה הטרור כאן ימוגר ואת זה אנו דורשים".

קרדיט: מועצת בנימין

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של שמחה קנר
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו