יום חמישי, 30/11/2023
האנשים שלי
עמוד הבית » קורונה

התפרצות הקורונה בסין: 13 מיליון בסגר. מבצע חיטוי ענקי

ייערך שם מבצע חיטוי נרחב: "להכניס פנימה בגדים". בניו יורק הביעו חשש מעלייה במספר הילדים שהתאשפזו: "תחסנו אותם, הסיכון אמיתי"

11:55 ,27/12/21
קרדיט: freepik אילוסטרציה
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

בסין, המדינה שבה הופיע לראשונה הקורונה לפני כשנתיים מתמודדת עכשיו עם התפרצות חמורה במיוחד של הנגיף עם שיא של כמות נדבקים ב 21 חודשים האחרונים.

במסגרת הצעדים הוטל ביום חמישי האחרון סגר שבמסגרתו התושבים לא יכולים לצאת מביתם, ורק פעם אחת בכל יומיים רשאית כל משפחה לשלוח את אחד מדייריה החוצה, על מנת לקנות מצרכים בסיסיים. כל בתי העסק מלבד החיוניים שבהם – כמו סופרמרקטים ובתי מרקחת – נדרשו לסגור את שעריהם.

אתמול הודיעו הרשויות בשיאן על הקשחת ההגבלות עוד יותר, ובין היתר צומצמה האפשרות לצאת מהבית כדי לרכוש מצרכים חיוניים לפעם אחת בשלושה ימים. התושבים לא רשאים לעזוב את שטח העיר בלי אישור מהמעסיקים שלהם או מהרשויות המקומיות. חה וונקואן, בכיר בעיריית שיאן, אמר במסיבת עיתונאים שכינס אתמול כי הרשויות הצליחו לזהות נדבקים רבים באמצעות שלושה סבבים של בדיקות המוניות שנערכו לתושבי העיר

 

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של שמוליק מושקוביץ
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו