יום ראשון, 19/05/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » פוליטי

לפיד למפכ"ל: "חדד את ההנחיות של הפעלת כח למקרים חריגים בלבד"

הפגנות השמאל: ראש האופוזיציה יאיר לפיד פנה למפכ״ל המשטרה וקרא "לכבד את האזרחים ואת המחאה הדמוקרטית, לחדד את ההנחיות של הפעלת כח"

19:40 ,09/07/23
קובי אלקוצר/ לע''מ
קרדיט: קובי אלקוצר/ לע''מ
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

ראש הממשלה לשעבר וראש האופוזיציה יאיר לפיד במכתב פנייה דחופה למפכ״ל המשטרה, רנ״צ קובי שבתאי וקרא לו לרסן את השוטרים ו"לרסן את השוטרים" 

בתוכן המכתב כתב לפיד :אנחנו עומדים בפני ימי מבחן לחברה הישראלית. משטרת ישראל ניצבת בחזית ופרוסה בכל הארץ. מיליוני אזרחים יוצאים לרחובות להגן על הערכים הדמוקרטיים, להגן על החוק שאתם מופקדים עליו, להגן על המדינה האהובה שלנו.

על משטרת ישראל מוטלת האחריות להיות שם עבורם. לתת להם את המרחב למחות ולהביע את הדאגה והכאב. הם נלחמים על עתיד המדינה. אלו לא ימים רגילים, החברה קרועה ושסועה, אתה ואנשיך השוטרים והשוטרות הם קו ההגנה.

זו המחאה הנפלאה בתולדות המדינה, טובי האנשים, המשרתים במילואים ומשלמי המיסים. אנשים מהשורה הראשונה. הם לא פורעי חוק, הם לא אלימים. הם פניה של החברה הישראלית.

אני רואה אתכם פועלים יום ולילה להגנה על האזרחים, המשימה הזאת קשה ומורכבת אבל רוח המפקד צריכה להיות ברורה אנחנו מדינה דמוקרטית. והמחאה היא אבן יסוד בדמוקרטיה.

אני קורא לך להנחות את אנשיך לכבד את האזרחים ואת המחאה הדמוקרטית, לחדד את ההנחיות של הפעלת כח למקרים חריגים בלבד ולא לתת לרעש מסביב להלהיט את הרוחות.

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של אוריה ליבוביץ
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו