יום רביעי, 29/11/2023
האנשים שלי
עמוד הבית » פוליטי

דרעי: "היום שמעתי שליברמן מצא מי אשם ליוקר המחיה-החרדים"

"בנט דיבר אתמול בישיבת הממשלה מאות מילים, בלי איזכור של מילה אחת על מאות המתים"

20:58 ,07/02/22
קרדיט: לעמ / ארכיון
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

יו״ר ש״ס אריה דרעי בצהרה היום

״אנחנו המדינה הכי מחוסנת עם הכי הרבה מתים, משחקים עם מספרי המתים ולא מספרים הכל. המספרים מפחידים, זה מחדל גדול של הממשלה הזאת. הפקרות טוטלית. בנט דיבר אתמול בישיבת הממשלה מאות מילים, בלי איזכור של מילה אחת על מאות המתים.

״מה שהתפוצץ הבוקר ב׳כלכליסט׳ זה רק קצה הקרחון, אתם תראו שיתפרסמו עוד מאות שמות של אנשים שהאזינו להם. חייבים להחזיר את אמון הציבור. ה׳ ירחם מה שהיה פה. לא חושב שאפשר להסתפק בועדת חקירה ממלכתית – זה חייב להיות גוף נטרלי שיפקח על זה״.

״לקחנו ראשונים את נושא יוקר המחיה, קבענו סדר יום וראינו גם את הסקרים מה הציבור חושב על הממשלה ועל שר האוצר. שמח שבשנושא הזה כלי התקשורת לא ויתרו לליברמן. היום שמעתי שליברמן מצא מי אשם ליוקר המחיה – החרדים. זה ניסיון של אדם לחוץ, ראיתם היום בישיבת הסיעה שלו למה הוא לחוץ בימים אלה״.

״ליברמן: הבטחת לפתור את בעיית יוקר המחיה, אנחנו לא נוותר ולא נרפה. נעקוב אחרי כל פעולה שלך בנושא. זה מאבק שלנו עבור הציבור. אם הממשלה רוצה היא יכולה להוריד מסים ולהגיע לטובת הציבור. אם הוא יביא לציבור כמה מהלכים קוסמטיים בלבד – נמשיך לנהל את המלחמה עבור הציבור. ליברמן הוא גדול המסיתים שהיו כאן בישראל״.

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של שמוליק מושקוביץ
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו