יום חמישי, 30/11/2023
האנשים שלי
עמוד הבית » יהדות

הסוף קרוב? כך ביקור ביידן הופך את מלחמת גוג ומגוג לרלוונטית.

האם ביקורו של הנשיא ביידן בישראל מבשר את התגשמות נבואת גוג ומגוג. ואיך נושאת המטוסים האמריקאית שעוגנת בחופי ישראל עוזרת לאיראן?

08:10 ,18/10/23
משרד החוץ
קרדיט: משרד החוץ
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

האם ביקורו היום של נשיא ארה"ב ג'ו ביידן בישראל הוא עוד ביקור רגיל של נשיא ארה"ב בישראל? או שמא מדובר באות לקראת התגשמות נבואת גוג ומגוג המטלטלת.

על פי הנבואה שבספר יחזקאל, המלחמה המיתולוגית תתחולל כאשר ישמעאל (איראן?) תתגרה באדום (בארה"ב?) על אדמת ישראל.

כעת, בעיצומה של לחימה בין ישראל לחמאס ועל רקע איומיה של איראן כשגזרת הצפון בוערת וסופגת ירי יום יומי מארגון חיזבאללה. ביקור ביידן נתפס כסימן אפשרי להתממשות הנבואה.

כבר שנים רבות שאיראן מתגרה בארה"ב אך תמיד לא קרה עם זה כלום מאחר ולאיראן לא הייתה את האפשרות הטכנית לתקוף את ארה"ב מאחר והמרחק בינהם עומד על מעל 11 אלף ק"מ. אך מאז הגיע נושאת המטוסים האמריקאית לישראל בשבוע שעבר הצטמצם המרחק משמעותית ועומד על כ 1000 ק"מ בלבד, מה שפותח חלון הזדמנויות עבור תקיפה אפשרית של איראן את נושאת המטוסים הזו וזה בעוד ונשיא ארה"ב יהיה באדמת ישראל.

אז אולי ביקור ביידן מבשר את תחילתה של מלחמת גוג ומגוג ואנו עלולים להיות ערבים לעימות צבאי היסטורי בין איראן לארה"ב כאן בישראל, שיכול להיות הרסני?

כל הסימנים מראים שהעימות האחרון בין ישראל לאיראן קרב ובא, ועלול להמיט אסון על האזור והעולם כולו.

נותר רק לקוות ולהתפלל שנזכה ל "אחישנה"….

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של ישראל חי
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו