יום חמישי, 13/06/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » חדשות

שגריר ארה"ב: "עושה מאמץ להכיר את המגזר החרדי"

יו"ר יהדות התורה ח"כ משה גפני נועד עם שגריר ארצות הברית בישראל מר תומאס ניידס: "היהדות החרדית נאבקת לשמור על המדינה כמדינה יהודית כערך עליון

21:01 ,24/01/22
קרדיט: משרד החוץ המריקאי. ויקיפדיה. שגריר ארה"ב תומס
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

בפגישה ממושכת שקיים ח"כ גפני עם שגריר ארצות הברית הנכנס במשך שעה ארוכה, סקר גפני את העמדה העקבית של 'דגל התורה' בכל הנוגע למאבק על האידיאולוגיה היהודית בארץ ישראל והעקרונות שהציבור החרדי נלחם למענו לאורך השנים.

משה גפני אמר לשגריר שמאז ימי מנחם בגין, מרן הרב שך זצוק"ל הנחה את נציגי הציבור החרדי להתנגד לכל הסלמה בשטח ונגד כל התגרות באומות והחשיבות בשמירה על קשר הדוק עם ארה"ב כידידתה הטובה של ישראל, אנו רואים במעורבות האמריקאית חשיבות אסטרטגית בנעשה באזור.

השגריר האמריקאי סיפר כי הוא בארץ שמונה שבועות בלבד ועושה כל מאמץ להכיר את הציבור החרדי ואת כל רבדי האוכלוסיה בישראל כדי לעשות כל מה שיכול לחזק את הקשר לישראל. "ביקרתי בבני ברק אצל גדולי התורה, וביקרתי בערים נוספות בישראל ומה שמנחה אותי בהתאם למדיניות של נשיא ארה"ב – הוא לפעול להמשך שיתוף הפעולה לטובתה ובטחונה של ישראל וזה מעל לכל עבורנו".

שני האישים קיימו דיון מקיף על שלל נושאים ציבוריים והרב גפני סקר בפניו את עמדת היהדות החרדית בנושאים השונים הציבוריים והפוליטים שעל הפרק.

השגריר הודה ח"כ גפני על הפגישה וביקש לשמור על המשך ערוץ ישיר בינם באופן אישי, וזאת להמשך שיח ושיתוף פעולה הדוק גם עם שגרירות ארה"ב בישראל.

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של אלחנן כהן
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו