יום חמישי, 13/06/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » חדשות

עופר אוחנה ידרוש מביהמ"ש: תנו לצה"ל להרוס למחבל את הבית

בג"צ ידון בעתירה משפחת המחבל מחברון , החובש עופר אוחנה שנפגע קשה בפיגוע ידרוש בבימ"ש להרוס את בית המשפחה "משפחה של טרוריסטים"

10:48 ,09/01/23
כאן חדשות צילום מסך
קרדיט: כאן חדשות צילום מסך
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

החובש עופר אוחנה צפוי להתייצב היום ב' בבימ"ש העליון בשעה 13:30, ולדרוש מבג"צ לדחות את עתירת משפחת המחבל ולהרוס את בית המחבל שביצע את פיגוע הירי בחברון בו נפצע אוחנה פצעים קשים, ונרצח רונן חנינה הי"ד. לדיון יתייצבו גם בני משפחת חנינה. לדיון יגיע עו"ד אופיר שטיינר מארגון חוננו אשר מייצג את הנפגעים ויסייע להם בדרישה מול בית המשפט.

עופר אוחנה מסר לקראת הדיון "מדובר במשפחת מחבלים, עם דם על היידיים, משפחה חמסניקית, טרוריסטים. זה לא הפיגוע הראשון שיוצא מהמשפחה הזאת, אחיו של המחבל רצח את רינה דידובסקי הי"ד ואת אליהו בן עמי הי"ד, הוא נעצר ושוחרר בעסקת שליט. בתור חובש טיפלתי אז ברינה ולצערי היא נפטרה לנו בידיים, אליהו נפטר מאוחר יותר בדרך לבית החולים", סיפר אוחנה.

אוחנה הוסיף "המחבל היה מפוקס מאד, ידע בדיוק מה הוא עושה, הוא רצח את רונן חנניה הי"ד, הלך וחזר לאחר זמן מתוך מטרה לרצוח את כוחות הרפואה והחילוץ, זה פיגוע חמור וקשה. ההרתעה חשובה, חייבים לתת לצה"ל להרוס את בית המחבל, למשפחה הזאת אסור שיהיה בית, חייבים לתת לצה"ל לנצח את הטרור, לתת לו את הכלים לפעול כנגד המרצחים", הוסיף אוחנה.

עו"ד אופיר שטיינר מחוננו מסר לקראת הדיון "נלווה את נפגעי האיבה ונוודא שיישמע קולם, בתקווה שבג"ץ יעמיד מול עיניו את נפגעי הטרור ומשפחותיהם ואת ההרתעה תחילה. הריסת בתי מחבלים נמצאה יעילה במניעת טרור ובהוספת משפחות נוספות למעגל השכול. הנפגעים יגיעו על מנת להזכיר את מחיר השכול, בתקווה ששיקול זה יכריע את הכף".

הדיון בבג"צ אליו התייצבו אוחנה ומשפחת חנניה יתקיים כאמור היום בשעה 13:30 בבימ"ש העליון, בעתירה שהגישה משפחת המחבל מוחמד ג'עברי אשר רצח את רונן חנניה הי"ד ופצע קשה את אוחנה, בדרישה למנוע את הריסת ביתם.

המשפחה

קרדיט: המשפחה / רונן חנניה הי"ד שנרצח בפיגוע

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של ישראל מרדכי
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו