יום חמישי, 30/11/2023
האנשים שלי
עמוד הבית » צבא וביטחון

נתניהו: "אין מקום בעזה שלא נגיע אליו, אין מקלט למרצחי חמאס"

רה"מ נתניהו ביקר היום בבסיס צבאי והבטיח ללוחמים כי ישראל תגיע לכל מקום בעזה, תחסל את חמאס ותחזיר את החיילים החטופים הביתה • צפו בביקור

21:16 ,15/11/23
דובר צה
קרדיט: דובר צה"ל
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

ראש הממשלה בנימין נתניהו ביקר היום (ד') בבסיס אימונים צבאי ונשא דברים בפני חיילים ולוחמים במקום. נתניהו סקר בפניהם את מהלך המבצע בעזה עד כה, והבטיח כי צה"ל ימשיך להתקדם ולפגוע בחמאס עד כדי חיסולו המוחלט.

"אין מקום בעזה שלא נגיע אליו. אין מסתור, אין מחסה, אין מקלט למרצחי החמאס", אמר נתניהו ללוחמים. "אנחנו נגיע ונחסל את החמאס ונחזיר את החטופים שלנו – אלה שתי משימות קדושות".

נתניהו הוסיף כי דיבר אמש עם הנשיא ביידן והבהיר לו שישראל לא מתכוונת להרפות מהמאמץ הצבאי בעזה עד אשר תושגנה שתי המטרות – חיסול חמאס והשבת החיילים החטופים. "נחסל את חמאס ונשיג ניצחון מוחלט", הבטיח נתניהו.

נראה כי נתניהו ביקש לחזק את רוח הלחימה של החיילים, ולהבהיר להם שישראל לא תסתפק בהישגים חלקיים בעזה אלא תלך עד הסוף במאמץ לחסל לחלוטין את חמאס ולהשיב את החיילים החטופים.

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של אוריה ליבוביץ
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו