יום חמישי, 13/06/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » בעולם

מפולות הבוץ בהודו: אותרו 500 הישראלים מנותקי הקשר בהודו

בשעות אחרי הצהרים בשבת (שעון הודו) הצליחו אנשי משרד החוץ ליצור קשר עם אחרוני האזרחים מנותקי הקשר בשל הטייפון בצפון הודו.

23:25 ,15/07/23
שאטרסטוק
קרדיט: שאטרסטוק
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

בשעות אחרי הצהרים בשבת (שעון הודו) הצליחו אנשי משרד החוץ ליצור קשר עם אחרוני האזרחים מנותקי הקשר בשל הטייפון בצפון הודו.
לצורך ההגעה אל המטיילים הישראלים שכר משרד החוץ מסוק בו התנייד סגן שגריר ישראל בהודו, אהד נקש קינר, בין ריכוזי המטיילים באזור על מנת להגיע לכל אחד ואחת מהאזרחים הישראלים.
במהלך האירוע, היו ברשימות משרד החוץ למעלה מ-500 ישראלים מנותקי קשר באיזור.

שר החוץ אלי כהן: ״במהלך השבת קיבלתי עדכון משמח כי אנשי משרד החוץ יצרו קשר עם כל המטיילים הישראלים בצפון הודו, באיזורים שנפגעו מסופת הטייפון.
אני רוצה להודות לכל האנשים המסורים במשרד החוץ שפעלו לילות כימים על מנת להגיע לכל אחת ואחד מהישראלים הנמצאים בשטח, החל ממנכ״ל משרד החוץ, רונן לוי (מעוז), צוות האגף הקונסולרי והמחלקה לישראלים בחו״ל, אנשי חדר המצב של משרד החוץ, אגף אסיה והפסיפיק, שגרירות ישראל בהודו ולסגן השגריר, אהד נקש קינר, שהגיע באמצעות מסוק ששכר משרד החוץ אל השטח שנפגע כדי לוודא שלא נשאיר אף ישראלי מנותק קשר.״

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של מאיר זר
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו