יום ראשון, 19/05/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » חדשות

מהפכה בחיי הלילה בבני ברק: חנויות יסגרו ב-23:00 בלילה

שינוי דרמטי בבני ברק: בהנחיית ראש העיר זייברט, כל בתי העסק בבני ברק יסגרו בשעה 23:00 בלילה, למעט צ'ונטיות שיורשו לפעול עד 24:00 בלילי שישי

16:29 ,01/05/24
דוברות עיריית בני ברק
קרדיט: דוברות עיריית בני ברק
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

בצעד דרמטי החל ראש עיריית בני ברק החדש, חנוך זייברט, לאכוף את חוק סגירת בתי העסק בשעות הלילה המאוחרות ברחבי העיר. בישיבה דחופה שכינס זייברט הוחלט כי כל בתי העסק בבני ברק, ללא יוצא מן הכלל, יסגרו החל מהשעה 23:00 בלילה.

יוצאת מהכלל היחידה היא הצ'ונטיות הפופולאריות שיורשו להמשיך ולפעול עד השעה 24:00 בלילות שישי בלבד בהם מקובל לאכול ארוחה מסורתית עם צ'ולנט.

זייברט, שהבטיח בקמפיין הבחירות לשנות את פני העיר, הנחה את כוחות השיטור העירוני והפיקוח לאכוף את הנחייתו באופן מיידי.

ההחלטה מהווה מכה קשה לבעלי החנויות, הקיוסקים והמסעדות בבני ברק שנהגו לפעול עד שעות הבוקר המאוחרות. גם בחורי הישיבות עתידים להיפגע מהצעד ויאלצו לנדוד לרמת גן כדי לבלות בלילה.

בנוסף להחלטה על סגירת העסקים, הנחה זייברט את כוחות האכיפה להחל באכיפה נוקשה של תקנות החנייה ולקנוס חונים כפולים או על מדרכות ללא רחם.

"אנו קוראים לכלל תושבי העיר להקפיד על חנייה כחוק ולהימנע מקנסות", נמסר בהודעה רשמית מהעירייה. צעדיו הנחושים של ראש העיר החדש צפויים לשנות באופן דרמטי את פני חיי הלילה והסדר הציבורי בבני ברק.

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

תגובה אחת
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  1. מושיקו הגיב:

    שילכו לימניס באשדוד מקום פצצה באוירה חרדית באיזור תעשיה עם אוכל מעולה

כתבות נוספות של אלימלך אברהם
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו