שבת, 18/05/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » חדשות

למעלה מ 20 עצורים בחסימת הסיוע לחמאס | "שכחו מי האויב"

למעלה מ-20 פעילי תנועת צו 9 נעצרו הלילה ובבוקר במהלך חסימת משאיות סיוע לחמאס ברצועה. הם קראו "מדינת ישראל שכחה מי האויב"

12:33 ,09/05/24
צו 9
קרדיט: צו 9
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

עימותים סוערים פרצו הלילה והבוקר בין כוחות הביטחון לבין פעילי תנועת צו 9, שחסמו דרכים במחאה נגד העברת משאיות סיוע לחמאס ברצועת עזה. למעלה מ-20 מפגינים נעצרו על ידי המשטרה במהלך האירועים, בהם המשיכו מאות פעילים להפגין גם הבוקר כשעורכי דין מלווים את העצורים.

ראשי תנועת צו 9 האשימו את מדינת ישראל בשכחת מיהו האויב האמיתי וקראו להפנות את המשאבים למאבק בחמאס במקום "לפנק אותו". "מדינת ישראל שכחה מי האויב ועושה הכל כדי להעביר סיוע לרוצחים," נמסר בהודעה רשמית מטעם הארגון, "העם התעורר בכל מקום, רוצה את החטופים בבית ולא מוכן לפנק את סינואר הטרור חמאס".

"באופן אבסורדי, במקום כמות המשאבים חסרת התקדים המופנית להעברת הסיוע, ראוי היה שכולה תופנה כדי לוודא שהסיוע לא יגיע לחמאס," הוסיפו בצו 9 במחאה על המשך העברת הסיוע האזרחי והרפואי לרצועה, שחלקו עשוי להגיע לידי הארגון השולט.

צפו 

קרדיט: צו 9

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של מאיר זר
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו