יום ראשון, 14/07/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » חדשות

יו"ר הכנסת החליט: זלנסקי ינאם בזום בכנסת

לאחר שאתמול טענו בכנסת כי זלנסקי לא יוכל לנאום היום הכריע מיקי לוי כי סיכם עם שגריר אוקראינה שהנשיא זלנסקי ינאם בזום בפני חברי הכנסת

19:17 ,10/03/22
קרדיט: צילום מסך
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

יושב-ראש הכנסת ח״כ מיקי לוי שוחח היום (יום ה׳) עם שגריר אוקראינה בישראל איבגן קרוניצ'וק לבקשתו של השגריר.

במהלך שיחתם חזר יושב-ראש הכנסת לוי על הזמנתו לנשיא אוקראינה זלנסקי לנאום בפני חברי הכנסת באמצעות שיחת וידאו מרחוק כפי שביקש. יושב-ראש הכנסת חזר ואמר כי יהיה זה לכבודה של הכנסת לארח את הנשיא זלנסקי לנאום בפני כלל חברי הכנסת.

שגריר אוקראינה הבטיח כי יעביר את תשובתו החיובית של יו"ר הכנסת לפנייתו של הנשיא זלנסקי וסוכם כי ייקבע מועד לנאום וידאו רשמי מרחוק בפני כלל חברי הכנסת באמצעות זום בימים הקרובים.

במהלך שיחתם הודה שגריר אוקראינה על ההבהרה שיצאה למידע הכוזב שפורסם בתקשורת, לפיו יושב-ראש הכנסת סירב כביכול לאפשר לנשיא זלנסקי לנאום מרחוק בפני חברי הכנסת ושמח על ההזמנה כפי שהופיעה במכתב שנשלח אליו.

בסיום שיחתם סיכמו השניים להיות בקשר רציף ופתוח, ויושב-ראש הכנסת לוי חזר והביע סולידריות עם העם האוקראיני בשעה הקשה הזו וביקש לחזק את ידיו.

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של מיכאל גמליאל
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו