יום רביעי, 29/11/2023
האנשים שלי
עמוד הבית » חדשות

יוקם מטה מאבק חוצה מפלגות להגנת המדינה היהודית

ראשי וחברי הסיעות התכנסו היום (ב׳) לישיבת חירום משותפת לתכנון צעדי המאבק בממשלה המסוכנת ביותר ליהדות מאז קום המדינה, החותרת בפועל להפרדת הדת

16:32 ,06/12/21
קרדיט: שימוש ע"פ חוק 27 א. ישיבת החרום היום
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

ראשי וחברי הסיעות התכנסו היום (ב׳) לישיבת חירום משותפת לתכנון צעדי המאבק בממשלה המסוכנת ביותר ליהדות מאז קום המדינה, החותרת בפועל להפרדת הדת מהמדינה ולמחוק ממנה כל זיק של יהדות.

על דעת הסיעות הוחלט על הקמת מטה מאבק משותף שכותרתו ״לא להרס המדינה היהודית!״ בו יהיו חברים נציגים משתי הסיעות, ובתיאום מלא עם הציונות הדתית והליכוד.

המטה יפעל לגיוס כלל הכוחות האמוניים למאבק ציבורי רחב היקף שישמיע את זעקת העם היהודי בארץ ובתפוצות ויעמוד כגוש אחד כנגד החורבן הגדול של הממשלה.

בישיבה אמר יו״ר ש״ס הרב אריה דרעי ״זו סכנה חמורה יותר מהגרעין האיראני. הממשלה רוצה לפרק את עם ישראל מבפנים. נרתום את כלל הציבור למאבק גדול, המגמה של המשלה הזו היא להפריד את הדת מהמדינה. רואים את זה בנישואין האזרחיים, בגיור, בשבת ובכל תחום. כמי שהיה חבר שנים בקבינט הבטחוני אני רוצה לומר שהגרעין האיראני שהוא מסוכן כעת – הוא פחות חמור ממה שהממשלה מעוללת לעם היהודי. רוצים לפרק את עם ישראל מבפנים. בלי שבת, בלי נישואין, בלי טהרה, בלי יוחסין. נאבקנו חצי שנה אבל הגיע הזמן לעלות דרגה במאבק ולהשתמש בכל כלי המלחמה שיש לנו. אם זה כינוס המועצות, קיום עצרת גדולה, קמפיין הסברה גדול ועוד. אנחנו במלחמת מצווה היסטורית ואנחנו חייבים להילחם על כבודו של הקב״ה. אין פה אינטרסים פוליטיים. כשמדברים על הסברה, צריך להראות לציבור מי תומך ברפורמות המסוכנות הללו. ליברמן, קרוב, מיכאלי, לפיד. קבלני הביצוע זה ימינה. זה מספיק כדי להבין שאם הם תומכים בכך זה רע ליהדות ורע למדינה!

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של יוסף ורדיגר
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו