יום חמישי, 13/06/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » חדשות

טרגדיה: אביו של החטוף אלמוג מאיר נפטר הלילה לפני שחרור בנו

יוסי ג'אן, אביו של אלמוג מאיר שנחטף על ידי חמאס, נפטר הלילה בביתו. הוא לא זכה לראות את בנו שחולץ משבי החמאס. הלווייתו תתקיים ב-17:30

08:32 ,09/06/24
פייסבוק
קרדיט: פייסבוק
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

הלילה נפטר יוסי ג'אן, אביו של אלמוג מאיר, אחד מארבעת החטופים ששוחררו הבוקר ממחנה הפליטים נוציראת בעזה במבצע חילוץ הירואי של כוחות הביטחון הישראלים. יוסי, בן 57, תושב כפר סבא, לא זכה לראות את בנו משתחרר מהשבי, והבשורה על מותו הכתה בתדהמה את בני משפחתו וחבריו.

קציני הנפגעים שהגיעו לביתו של יוסי בכפר סבא מצאו אותו ללא רוח חיים, כשהוא נפטר ככל הנראה מספר שעות קודם לכן. למרות מאמצי ההחייאה, לא ניתן היה להציל את חייו. יוסי ג'אן יובא למנוחות מחר, יום ראשון, בשעה 17:30 בבית העלמין נווה ימין.

אלמוג מאיר, בנו של יוסי, היה אחד מארבעת החטופים ששוחררו הבוקר במבצע "ארנון" של כוחות הימ"מ, השב"כ וצה"ל. אלמוג הוחזק בשבי חמאס מאז חטיפתו והבוקר, לאחר פעילות מתוחכמת ומסוכנת, הצליחו הכוחות לשחררו ולהביאו חזרה לישראל. לצד אלמוג, שוחררו גם נועה ארגמני, אנדריי קוזלוב ושלומי זיו, כולם במצב טוב.

הידיעה על שחרורו של אלמוג לוותה בתחושת הקלה ושמחה בקרב משפחתו וחבריו, אך הידיעה על מות אביו בטרם עת מטילה צל כבד על השמחה. יוסי ג'אן היה דמות אהובה ומוערכת בקהילתו, ואנשים רבים שהכירו אותו הביעו צער עמוק על אובדנו.

משפחתו של יוסי ג'אן מתמודדת עם כאב כפול, הן על אובדן אביהם והן על המתח והדאגה שקדמו לשחרורו של אלמוג. ההלוויה שתתקיים מחר תהיה רגע קשה למשפחה ולחברים, שיצטרכו להיפרד מאדם אהוב בתקופה קשה זו.

בנוסף למבצע החילוץ, בו נפל גיבור ישראל, פקד ארנון זמורה ז"ל, מציינים גורמים ביטחוניים כי האירוע מדגיש את המחיר הכבד של המאבק המתמשך למען ביטחונה של מדינת ישראל ואזרחיה.

יוסי ג'אן, אביו של אלמוג מאיר, נפטר בטרם זכה לראות את בנו משתחרר מהשבי. משפחתו, שקיבלה את בשורת שחרורו של אלמוג בשעות הבוקר המוקדמות, נאלצת כעת להתמודד עם כאב עצום נוסף.

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של חיים וולף
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו