שבת, 15/06/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » חדשות

חמאס: חטפנו חיילים בתוך מנהרה", צה"ל מכחיש באופן נחרץ

דובר הזרוע הצבאית של חמאס פרסם הלילה טענה חסרת תקדים לפיה כוח מחבלים הצליח לחטוף חיילי צה"ל לתוך מנהרה בצפון רצועת עזה.

07:14 ,26/05/24
דובר צהל
קרדיט: דובר צהל
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

בהודעה לילית חריגה, שנראית כחלק מהתעמולה האינטנסיבית של חמאס לערער את ביטחון הציבור בישראל, טען דובר חמאס לפעולה צבאית רבת היקף שכללה חטיפת חיילי צה"ל לתוך מנהרה. דובר צה"ל מיהר להכחיש את הטענות באופן נחרץ וציין כי מדובר בשקרים מופרכים.

דובר הזרוע הצבאית של חמאס, פרסם הודעה ותיעוד לפיהם כוח של מחבלים "פיתה כוח ציוני לתוך מנהרה בג'באליה שברצועה, התעמת עימו, תקף אותו וכן כוח סיוע שהגיע, וכי בסופו של דבר חלק מהחיילים נהרגו, חלק נפצעו וחלק אף נחטפו ונלקחו שבויים".

ההודעה כללה תיעוד של גרירה כביכול של גופת חייל וכן תצלומים של נשק, אפודים וקסדות צה"ליות. דובר חמאס טען כי המבצע היה בתגובה לפעילות כוחות צה"ל ברצועה.

בתגובה, דובר צה"ל יצא בהכחשה נחרצת וציין: "אין שום אירוע של חטיפת חייל, ההודעות והתיעוד של חמאס הם כוזבים". גם הכתב הצבאי דורון קדוש אישר כי לאחר בירורים מול גורמי צבא, לא היה שום אירוע מסוג זה שהתרחש.

זוהי לא הפעם הראשונה שחמאס מפרסם טענות ומצרף תיעוד מסולף במטרה לנסות ולערער את תחושת הביטחון בציבור הישראלי. רוב ההודעות התעמולתיות שהזרוע הצבאית של הארגון מפרסמת, נחשפות לרוב כשקריות לאחר בירורים.

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של חיים וולף
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו