שבת, 13/04/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » חדשות

הפסקת אש באופק: חמאס שוקל את תנאי העסקה לשחרור חטופים

משא ומתן מתקדם להפסקת אש בין ישראל לחמאס בעזה. חמאס עדיין לא נתן תשובה סופית להצעה ומנסה להגדיל את מספר הימים והאסירים שיועברו בעסקה.

08:59 ,03/03/24
רשתות ערביות
קרדיט: רשתות ערביות
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

נראה שהפסקת האש בין ישראל לחמאס ברצועת עזה מתקרבת, אך עדיין יש מכשולים בדרך להשגת הסכם. על פי דיווחים, חמאס טרם נתן תשובה סופית להצעה ועדיין מנסה לשפר את תנאי ההסכם מבחינתו.

חמאס שוקל את קווי המתאר שהוצגו בפניו על ידי המתווכים המצרים והאו"ם. הוא מנסה להאריך את משך תקופת ההפוגה שהוצעה וכן להגדיל את מספר האסירים הפלסטינים שיועברו בעסקה בתמורה למידע על החטופים.

ישראל מצידה דוחה חלק מהשמות שחמאס מבקש לשחרר, ואומרת שחלקם אינם קשורים כלל לעסקת שחרור החטופים. כמו כן ישראל דורשת פרטים מלאים על מצב הבריאות של החטופים.

הצדדים ממשיכים לנהל משא ומתן דרך מתווכים במצרים ובאו"ם. נראה שיש התקדמות לקראת הסכמה, אך חמאס עדיין שוקל את תגובתו הסופית להצעה. ייתכן שבשעות הקרובות יגיע אישורו של הארגון להפסקת אש, אם כי זה עדיין לא ודאי.

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של ישראל חי
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו