יום ראשון, 19/05/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » צבא וביטחון

האברך שניצל מפיגוע הדקירה בב"ב משחזר: "צעקתי, 'דקרו אותי'"

האברך החרדי שנפצע קל בפיגוע הדקירה בבני ברק משחזר בבית החולים את רגעי האימה שעבר | בעיריית בני ברק מבקשים מהתושבים "גלו ערנות"

22:04 ,03/07/23
משטרת ישראל
קרדיט: משטרת ישראל / ארכיון
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

האברך החרדי שנפצע קל בפיגוע הדקירה בבני ברק משחזר בבית החולים את רגעי האימה שעבר "הלכתי ברחוב הצבי, הגיע אליי המפגע, לא הייתה לי היכרות מוקדמת ולא שום דבר, חשבתי שהוא בא לתת לי מכות, בוקס, משהו כזה, הוא נתן לי וברח".

הוא הוסיף: "אחרי שהוא ברח הבנתי שאני דקור ביד, צעקתי לאנשים 'דקרו אותי, דקרו אותי' ומיד התקשרתי למשטרה. היו שם כוחות הצלה בשטח שהיו במקרה באזור, מיד טיפלו בי ולקחו אותי והגעתי למעייני הישועה".

בעקבות פיגוע הדקירה שוחח ראש העיר הרב אברהם רובינשטיין עם צמרת המשטרה וסוכם על הגברת פעילות המשטרה בעיר בדגש על איתור שבחי"ם וביקוח הדוק על אתרי בנייה, כאשר תהיה אפס סובלנות מול מעסיקים שיעסיקו שבחי"ם. צוותי השיטור יגבירו צוותי השיטור העירוני סיורי אכיפה ובידוק של שוהים.

מהעיירה נמסר "אנו קוראים לכל תושבי העיר לגלות עירנות ודריכות לצד שגרה ורגיעה יחד עם תפילה לשלום כוחות הביטחון בפעילותם בכל חלקי הארץ"

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של מאיר זר
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו