יום ראשון, 14/04/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » צבא וביטחון

גלנט: "נגביר את האש בצפון באופן בלתי תלוי בהתפתחויות בדרום"

שר הביטחון גלנט ביקר בפיקוד הצפון והבטיח המשך פעילות נמרצת נגד חיזבאללה. גלנט אמר כי תוגבר האש בצפון באופן בלתי תלוי בהתפתחויות בדרום

20:34 ,25/02/24
תקשורת שר הביטחון
קרדיט: תקשורת שר הביטחון
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

שר הביטחון יואב גלנט קיים היום הערכת מצב מבצעית בבסיס פיקוד הצפון, יחד עם מפקד הפיקוד האלוף אורי גורדין, האלוף מוטי ברוך וקציני המטה בפיקוד.

שר הביטחון קיבל סקירה מקציני המודיעין והמבצעים של הפיקוד על ההתפתחויות האחרונות, תוכניות האש והמאמצים לדחיקת כוחות חיזבאללה ממרחב הגבול ולסיכול חוליות ירי, מפקדים בארגון ושלילת יכולות ונכסים.

גלנט הדגיש את החשיבות בצבירת ההישגים הטקטיים וגביית מחיר הולכת וגוברת מחיזבאללה, עד ליצירת הישג אופרטיבי שישנה את המצב הביטחוני במרחב הגבול, ויאפשר את החזרת תושבי הצפון לבתיהם.

לאחר הערכת המצב, שר הביטחון ביקר במרכזי האש והמודיעין בפיקוד, ועמד על המאמצים השונים המתבצעים לסיכול בכירי חיזבאללה בדרום לבנון.

שר הביטחון גלנט אמר בתום הערכת המצב: "הגעתי לפיקוד הצפון לאחר סוף שבוע עצים שבו צה"ל תקף והיכה בחיזבאללה. באתי על מנת לבחון כיצד אנחנו מגבירים את יכולות האש שלנו ומוכנים לפעול כנגד חיזבאללה בכל מקום, בעוצמה הולכת וגוברת״.

גלנט הוסיף: "אנחנו פוגעים בפעילים, אנחנו פוגעים במפקדים של חיזבאללה, והם מחפשים מחליפים ואני יכול לומר לכם שאני לא רואה מתנדבים, כולם מפחדים. אנחנו נמשיך ונכה אותם״.

שר הביטחון הבהיר כי פעולות צה"ל בצפון יימשכו באופן בלתי תלוי בהתפתחויות בזירה הדרומית: "אם יש כאן מישהו שחושב שכאשר נגיע לעסקה של שחרור חטופים בדרום והאש תפסק זמנית, הדבר הזה יקל ממה שקורה כאן, הוא טועה. אנחנו נמשיך את האש ונעצים אותה באופן בלתי תלוי בדרום עד אשר נשיג את המטרות שלנו."

גלנט הסביר מהי המטרה: "המטרה היא פשוטה להסיג את חיזבאללה למקום שבו הוא צריך להיות. או בהסכם, או שאנחנו נעשה את זה בכוח". כלומר, המטרה היא להשיב את כוחות חיזבאללה חזרה לתחומי לבנון.

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של אליה מן
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו