יום ראשון, 19/05/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » חדשות

במהלך מרדף משטרתי ניסו לדרוס שוטר ונעצרו

המשטרה עצרה הלילה תושב ערערה ועיכבה 2 חשודות נוספות בתום מרדף מבצעי שהתנהל אחריהם לאחר שפרצו שני מחסומים משטרתיים וניסו לדרוס שוטר

13:57 ,11/12/22
קרדיט: משטרת ישראל
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

לוחמי משמר הגבול שפעלו הלילה סמוך לרגבים בצעו פעילות מבצעית, אשר במהלכה סמנו לרכב שהגיע מולם לעצור לבדיקה בצד הדרך אך הנהג שהבחין בשוטרים האיץ את מהירות נסיעתו ודהר לכיוון השוטרים כאשר כמעט דרס שוטר ונמלט מהמקום.

בתוך כך, כוחות בילוש מתחנת עירון, שקבלו את הדיווח בקשר ניהלו מרדף אחר הרכב, לצד ביצוע מחסום סמוך לכפר קרע, כאשר בשלב זה הרכב עם החשודים הגיע למקום ופרץ את המחסום, ונעצר בשלב לאחר מכן במחסום שהוקם בערערה לאחר ירי שביצע אחד השוטרים באוויר, ללא נפגעים.

כאמור, במהלך המרדף הנהג ביצע עבירות תעבורה חמורות ונהג בקלות ראש, תוך כדי שהוא מסכן את עצמו, נוסעי הרכב ומשתמשי הדרך האחרים כמו כן בעת התנגד למעצרו בצורה אקטיבית.

מהחקירה הראשונית עולה כי הנהג תושב הכפר עארה נהג ברכב ללא רשות, ללא רישיון נהיגה מעולם, כאשר ברכב היו כמו 2 נוסעות בגירות שעוכבן אף הן לחקירה וגם 2 תינוקות (1,3).

העצור והמעוכבים הובאו לחקירה בתחנת משטרת עירון כמו כן הרכב נגרר למגרש משטרתי להמשך טיפול חקירתי.

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של ישראל מרדכי
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו