יום רביעי, 29/11/2023
האנשים שלי
עמוד הבית » בעולם

רוחות מלחמה: ארה"ב פרסמה אזהרת מסע לרוסיה

ארה"ב הורתה למשפחות העובדים בשגרירות אוקראינה להתפנות מהמדיה • דיווח כי הנשיא ביידן שוקל לפרוס אלפי חיילים אמריקאים וספינות מלחמה

06:51 ,24/01/22
קרדיט: Pixbay. אילוסטרציה
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

‏המתיחות בין רוסיה לאוקראינה עולה מדרגה כשאמש ארה"ב הורתה למשפחות העובדים
בשגרירות אוקראינה להתפנות מהמדינה.

לפי היווחים הנשיא ביידן שוקל לפרוס כמה אלפי חיילים אמריקאים, כמו כן ספינות מלחמה וכלי טיס, לבעלות הברית של נאט"ו במדינות הבלטיות ובמזרח אירופה, הרחבת המעורבות הצבאית האמריקאית על רקע החשש הגובר מפני פלישה רוסית לאוקראינה. . בפנטגון סירבו להגיב על הדיווח, אך ציטטו את הדובר ג'ון קירבי: "אנחנו הולכים לוודא שיש לנו אפשרויות מוכנות להרגיע את בעלות בריתנו, במיוחד אלה שבמזרח ברית נאט"ו".

בנוסף פרסמה ארה"ב אזהרת מסע לרוסיה. ע"פ הודעת משרד החוץ האמריקאני מתבקשים אזרחי ארהב שלא לנסוע לרוסיה "אזרחינו לא צריכים לנסוע לרוסיה עקב מתיחות מתמשכת לאורך הגבול עם אוקראינה".

דיווחים מוסוריה אומרים ששיירה אמריקנית של יותר מ-10 כלי רכב משוריינים יצאה מבסיס ארה"ב בשדה הגז קוניקו באזור הכפרי הצפוני של דיר א-זור לעבר הבסיס האמריקני בשדה אל-עומר, מזרחית לדיר א-זור.

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של מאיר זר
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו