יום ראשון, 19/05/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » בעולם

לראשונה: נשיא אוקראינה זלנסקי בדרכו לפגישה עם נשיא ארה"ב

רגע לפני שאוקראינה נכנסת לחורף כשהיא עדיין נלחמת ברוסיה, נשיא אוקראינה ולודימיר זלנסקי עושה את דרכו הבוקר לארצות הברית, להיפגש הנשיא ביידן

08:58 ,21/12/22
קרדיט: ויקיפדיה-נשיא אוקראינה
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

רגע לפני שאוקראינה נכנסת לחורף כשהיא עדיין נלחמת ברוסיה, נשיא אוקראינה ולודימיר זלנסקי עושה את דרכו הבוקר (רביעי) לארצות הברית, להיפגש עם הנשיא ג'ו ביידן, כך ע"פ פרסום באתר 'המחדש'.

בציוץ שהעלה בחשבון הטוויטר שלו כתב זלנסקי כי הוא בדרכו "לחזק את העמידות ויכולות ההגנה של אוקראינה", והוסיף כי הוא וביידן ישוחחו על שיתוף הפעולה בין הארצות. עוד כתב זלנסקי כי ינאם בשני בתי הקונגרס האמריקניים.

יצויין כי זו היציאה הראשונה של נשיא אוקראינה ממדינתו מאז נפתחה המלחמה עם רוסיה. הבית הלבן אישרו את הדיווחים והוציאו הודעה רשמית בה נכתב כי במהלך ביקורו של זלנסקי יודיע ביידן על הענקת חבילת סיוע נוספת לאוקראינה, משמעותית יותר, בעלות של 2 מיליארד דולר, ובכללה תעניק ארה"ב לצבא האוקראיני סוללת טילי פטריוט. "הביקור ידגיש את מחויבותה של ארה"ב לתמוך באוקראינה למשך כל זמן שיידרש, גם באספקה כלכלית, גם הומניטרית וגם צבאית", נכתב בהודעת הבית הלבן.

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של שמחה קנר
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו