יום ראשון, 19/05/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » בעולם

לראשונה מאז תחילת המלחמה: שר החוץ מבקר בקייב שבאוקראינה

שר החוץ אלי כהן יערוך היום ביקור מדיני בקייב במהלכו ייפגש עם הנשיא זלנסקי ועם שר החוץ קולבה. השר יודיע על חזרת שגרירות ישראל באוקראינה

09:35 ,16/02/23
FJCU
קרדיט: FJCU
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

שר החוץ אלי כהן הגיע הבוקר לקייב, בירת אוקראינה. זהו הביקור הראשון של שר ישראלי ושר מהמזרח התיכון בקייב מאז פרוץ המלחמה.

השר כהן צפוי להיפגש עם נשיא אוקראינה ולודימיר זלנסקי ועם עמיתו שר החוץ האוקראיני דמיטרו קולבה. השר צפוי לפתוח מחדש את שגרירות ישראל בקייב לפעילות רציפה ויבקר, בין היתר, בבאבי יאר ובבוצ'ה.

שר החוץ אלי כהן: "הגעתי היום לביקור ראשון של שר ישראלי בקייב מאז פרוץ הלחימה. בשנה האחרונה ישראל עמדה לצד העם האוקראיני ולצידה של אוקראינה. היום נניף את דגל ישראל בשגרירות ישראל בקייב אשר תחזור לפעילות רציפה במטרה לחזק את היחסים בין המדינות".

ביקורו של השר כהן מתקיים תחת סידורי אבטחה כבדים מאוד. כהן צפוי להודיע בביקורו על הרחבת חבילת הסיוע ההומניטרי הישראלי לאוקראינה. האוקראינים צפויים לבקש מהשר כהן בביקורו שישראל תעניק לאוקראינה סיוע צבאי הגנתי.

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של אליעזר כץ
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו