יום שישי, 23/02/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » בעולם

דיווח: בשיחה פרטית, הנשיא ביידן כינה את נתניהו "בחור רע"

לפי דיווח בפוליטיקו, ביידן כינה את נתניהו "בחור רע" בשיחה פרטית וחושש שהוא יגרור את ארה"ב למלחמה נוספת. בבית הלבן מכחישים

08:54 ,05/02/24
לע
קרדיט: לע"מ
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

מאמר שפורסם באתר החדשות האמריקאי פוליטיקו, מעלה טענות חמורות כנגד יחסו של הנשיא ג'ו ביידן כלפי ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו.

על פי המאמר, שנכתב על ידי הפרשן הפוליטי ג'ונתן מרטין, הנשיא ביידן חושד שנתניהו מנסה לגרור את ארצות הברית למלחמה נוספת וממושכת במזרח התיכון. בנוסף, נטען כי ביידן אף כינה את ראש הממשלה הישראלי "בחור רע" בשיחות פרטיות עם אנשי צוותו.

על פי המאמר, "החשש העמוק של ביידן הוא שנתניהו להוט לגרור את ארה"ב למלחמה רחבה יותר במזרח התיכון, סכסוך שיבטיח שהנשק האמריקני ימשיך לזרום לאזור." מרטין מוסיף כי מטרתו של נתניהו היא שכוחות אמריקאים יגיעו ללחום במזרח התיכון בעקבות מלחמה כזו.

מבית הלבן הגיעה הכחשה נחרצת לדברים. דובר הנשיא ביידן, אנדרו בייטס, אמר כי "הנשיא לא אמר את זה, וגם הוא לא יאמר אותם". לדברי בייטס, לנשיא ביידן ולראש הממשלה נתניהו יש "מערכת יחסים של עשרות שנים מכבדת הן בפומבי והן בפרטיות".

עם זאת, מרטין טוען במאמר כי שוחח עם בכירים במפלגה הדמוקרטית שמביעים דאגה מהמצב הנוכחי. לדבריהם, מלחמת ישראל-עזה צריכה להסתיים מיידית. "זו אסון מבחינה פוליטית", אמר אחד מהם. "הבסיס הדמוקרטי מאוד עצבני מהנושא – וזה לא רק השמאלנים. מעולם לא ראיתי כעס כמו שראיתי על נושא עזה".

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של שמחה קנר
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו