יום שישי, 14/06/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » צבא וביטחון

צה"ל בקרבות עזים בג'באליא: 60 מחבלים חוסלו, מחסן רקטות נתפס

צוות הקרב של חטיבה 7 בצה"ל הוביל את הלחימה העזה בעיר ג'באליא ברצועה, וחיסל יותר מ-60 מחבלים בפחות משבוע. לוחמי הגדוד איתרו מחסן נשק

13:29 ,17/05/24
דובר צהל
קרדיט: דובר צהל
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

לחימה עזה מתנהלת בימים האחרונים בלב העיר ג'באליא שברצועת עזה, כאשר צוות הקרב של חטיבה 7 בצה"ל מוביל את ההתקפה האוגדתית במרחב. בפחות משבוע של קרבות הכוחות נתקלו בעשרות מחבלים ומגעים קרביים, וחיסלו יותר מ-60 מחבלים בלחימה הקרקעית ומהאוויר.

גם בשעות האחרונות מנהלים הלוחמים חילופי אש עם חוליות מחבלים ברחבי ג'באליא. מכלול האש של חטיבה 7 הכווין עשרות תקיפות אוויריות במהלך הלחימה, חיסל מחבלים נוספים והשמיד תשתיות טרור.

בנוסף, לוחמי צוות הקרב של גדוד 101 מהחטיבה איתרו במהלך הקרבות מחסן אמצעי לחימה גדול הכולל עשרות רקטות ארוכות טווח מוכנות לשיגור, חלקי רקטות, מטענים וציוד לחימה נוסף. מיקום המחסן הוא כעשרה מטרים בלבד ממתחם מחסות אזרחיים שממנו פונו תושבים והוחזקו כ-20 מחבלים. הלוחמים איתרו גם משגר רקטות ממוקם וטיפלו בו.

צילומי התיעוד הקרבי ממחנה ג'באליא מראים את עוצמת הלחימה ואת המחסן המכיל את עשרות הרקטות שנחשף. גורמים צבאיים מסבירים כי גילויים אלה מעידים על כוונות קרב נרחבות של הארגונים המשיכים להפיץ טרור מהרצועה.

דובר צה"ל הוסיף כי "כוחות צה"ל ממשיכים לפעול בנחישות למיגור האיומים ולהבטחת שקט ורגיעה בעורף ובעזרת גילויים כגון אלה". הלחימה בג'באליא צפויה להימשך בימים הקרובים.

צפו בתיעוד

קרדיט: דובר צהל

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של מיכאל גמליאל
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו