יום ראשון, 19/05/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » צבא וביטחון

מחבלת ב 14 דקרה בסכין אישה בירושלים לעיני ילדיה

המחבלת אותרה בסיוע מסוק ונתפסה במוסד הלימודים הסמוך. האישה פונתה לבית החולים.

12:25 ,08/12/21
קרדיט: דוברות המשטרה
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

הבוקר בסמוך לשעה 07:30, התקבל במוקד 100 של המשטרה דיווח על אירוע דקירה, לפיו חשודה דקרה בגבה אישה בשנות ה-20 לחייה באמצעות סכין באזור שייח ג׳ראח בירושלים ונמלטה מהמקום.
כוחות משטרה גדולים הגיעו למקום בתוך זמן קצר, והחלו בבדיקת נסיבות האירוע תוך סריקות נרחבות באזור, בניסיון התחקות אחר מסלול בריחת המחבלת וזהותה.

בתוך כך, צוותי רפואה שהגיעו לזירה העניקו לאשה שנדקרה טיפול רפואי, ובהמשך היא פונתה לבית החולים שם הוגדר מצבה קל.

מתחקור ראשוני עולה כי האשה שחצתה את הכביש במקום יחד עם ילדיה, נדקרה על ידי צעירה באמצעות סכין ומיד לאחר המעשה נמלטה מהמקום.

בתום מצוד משטרתי שכלל סריקות בקרקע בסיוע מסוק משטרתי, אותרה החשודה במעשה, בת 14 תושבת האזור, בתוך מוסד חינוכי הנמצא מאות מטרים ממקום הפיגוע והיא נעצרה על ידי שוטרי מחוז ירושלים. החשודה הועברה לחקירה ביחידה המרכזית של מחוז ירושלים, ובתוך כך עוכבו לחקירה ותשאול במשטרה גם מספר נשים מסביבתה של החשודה.

מפקד מחוז ירושלים ניצב דורון תורג׳מן אמר בסיום הערכת מצב שקיים בזירה: ״בעקבות פיגוע הדקירה שהתרחש הבוקר, הגענו למקום בכוחות גדולים והתחלנו בפעולות מהירות לאיתור המחבלת החשודה במעשה כולל סריקות נרחבות והתחקות אחר זהותה ומסלול בריחתה. בתוך זמן קצר, עצרו השוטרים את החשודה במעשה בתוך בית ספר לבנות שנמצא בסמוך לזירת הפיגוע והיא נלקחה לחקירה שתנוהל על ידי ימ״ר ירושלים. נמשיך להיאבק בטרור בנחישות ולפעול בכל רחבי העיר לשמירה על שלום הציבור ובטחונו".

 

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

ּשלח/י לכתב מדוע לדעתך התוכן לא מתאים לחבּוּרֶה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של מאיר זר
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו