יום ראשון, 14/04/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » צבא וביטחון

כך פשטו הצנחנים על תשתיות הטרור בשכונת אל-אמל בעזה • צפו

לוחמי גדוד 202 של חטיבת הצנחנים פושטים על תשתיות הטרור של חמאס בשכונת אל-אמל בעזה. במהלך הפשיטות הרגליות איתרו הכוחות אמצעי לחימה רבים.

14:22 ,03/04/24
דובר צהל
קרדיט: דובר צהל
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

דובר צה"ל חשף את פעילות לוחמי גדוד 202 של חטיבת הצנחנים בשכונת אל-אמל שבחאן יונס ברצועת עזה. לוחמי הגדוד נלחמים במרחב השכונה תחת פיקודו של צוות הקרב של חטיבת גבעתי.

במסגרת הפעילות הנרחבת בשכונה, הצנחנים סורקים ומכתרים את המרחבים ופושטים רגלית על תשתיות הטרור של ארגון חמאס. בפשיטות שביצעו הלוחמים בשכונה, הם איתרו אמצעי לחימה רבים, ביניהם כלי נשק מסוג קלאצ'ניקוב, מחסניות, רימונים, מכשירי קשר וגם מחשבים ששימשו את חמאס.

הפשיטות בשכונת אל-אמל מהוות חלק מהמאמץ הכולל של צה"ל לפגוע בתשתיות הטרור של חמאס ברצועה ולנטרל את כוחותיהם. במהלך הפעילות הנרחבת הזו, מחסלים לוחמי הצנחנים גם מחבלים משורותיו של חמאס.

דובר צה"ל הדגיש כי מדובר בפעילות רגלית ממוקדת, במסגרתה מבצעים הכוחות סריקות מדוקדקות וחודרים למבנים ומרחבים מאויישים כדי להשמיד את תשתיות חמאס. המטרה היא לפגוע בתשתיות רבות ככל הניתן תוך מזעור הפגיעה באוכלוסייה האזרחית.

צה"ל מדגיש כי יימשך במאמציו הנחושים להשמדת תשתיות הטרור בעזה גם אם יידרשו עוד קרבות קשים, לאורך זמן.

צפו

קרדיט: דובר צהל

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של מיכאל גמליאל
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו