יום חמישי, 30/11/2023
האנשים שלי
עמוד הבית » צבא וביטחון

הרמטכ"ל ביקר בטייסת F-35: "יודעים להגיע לכל מקום במזה"ת"

הרמטכ"ל ביקר בטייסת המטוסים החמקנים F-35 ושיבח את יכולתם לפגוע בכל יעד במזרח התיכון.וציין כי ישראל כבר חודש לוחמת בחמאס ופוגעת קשות בהנהגה

21:24 ,06/11/23
דובר צה
קרדיט: דובר צה"ל
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

הרמטכ"ל הרצי הלוי ביקר היום בבסיס חיל האוויר, שם מוצבת טייסת מטוסי החמקן F-35. במהלך הביקור צפה הלוי בפעילות המבצעית של הטייסת ושיבח את יכולותיה הגבוהות. "הבסיס הזה יודע להגיע לכל מקום במזרח התיכון", אמר הרמטכ"ל.

הלוי סקר בפני הטייסים את פעילות צה"ל במבצע "חרבות ברזל" נגד חמאס: "אנחנו כבר חודש במלחמה, פוגעים קשה מאוד בחמאס – בהנהגה שלהם, במחבלים, בתשתיות בעזה". לדבריו, מטוסי ה-F-35 מאפשרים פגיעה מדויקת ביעדים איכותיים של האויב.

הלוי סיפר כי במהלך המבצע ראה סיוע אווירי צמוד של מטוס חמקן לכוחות קרקע שהיו בטווח של 200 מטר בלבד מהאויב. "לא עשינו דבר כזה עד היום, עם חימוש כבד וקשר טוב בין מה הכוח צריך לבין מה המטוס יכול לתת", אמר הרמטכ"ל.

לסיכום אמר הלוי כי החיבור בין כוחות האוויר ליבשה הוא חזק מאוד ומאפשר פגיעה בכל יעד שנדרש. הוא הוסיף כי מטוסי החמקן נותנים לצה"ל יכולת חסרת תקדים לפעול בעומק האויב ולהשיג את מטרות המבצע.

תגיות: צה"ל, רמטכ"ל, F-35, טייסת, חיל אוויר, חמאס, עזה, מזרח תיכון, סיוע אווירי, כוחות יבשה.

דובר צה

קרדיט: דובר צה"ל

קרדיט: דובר צה"ל

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של מאיר זר
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו