שבת, 13/04/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » צבא וביטחון

הותר לפרסום: רס"ל עילי גרפינקל נהרג בקרב עם מחבל בצומת הפרסה

רס"ל עילי דוד גרפינקל בן 21 מסתריה, לוחם ביחידת דובדבן נהרג אתמול בחילופי אש עם מחבלים בפעילות מבצעית בצומת הפרסה שבחטיבת אפרים.

21:49 ,23/03/24
דובר צה
קרדיט: דובר צה"ל
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

הותר לפרסום כי רס"ל עילי דוד גרפינקל בן ה-21 מסתריה, נהרג בחילופי אש עם מחבלים במהלך פעילות מבצעית ביישובי הגזרה. גרפינקל, לוחם כשיר וגבור ביחידת הקומנדו דובדבן, לחם עד רגעיו האחרונים במסגרת המאבק בטרור והגן על אזרחי מדינת ישראל.

לפי דיווחים ראשוניים שהתפרסמו, פעילות הכוחות המיוחדים במרחב באה בעקבות האירוע החמור אמש בצומת הפרסה, שם מחבלים פתחו באש לעבר כלי רכב אזרחיים וכוחות צה"ל יזמו מבצע חיפושים והשתלטות על המחבלים האחראים לאירוע. גרפינקל ולוחמים נוספים מיחידתו נטלו חלק בפעילות כאשר התפתח קרב חם וחילופי אש עם המחבלים. 

בעקבות האירוע הקשה, הרמטכ"ל הגיע אתמול לזירת הפיגוע בצומת הפרסה יחד עם מפקדים בכירים נוספים דוגמת מפקד אוגדת יהודה ושומרון תא"ל יקי דולף ומח"ט אפרים אל"מ נתנאל שמכה.

 

דובר צהל

קרדיט: דובר צהל

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של חיים וולף
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו