יום ראשון, 19/05/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » צבא וביטחון

במסגרת מבצע "שיא" של מג"ב נעצרו 110 חשודים (!)

4,369 לוחמים ומתנדבים של משמר הגבול פעלו ביממה האחרונה ברחבי הארץ והביאו למעצרם של 110 חשודים בגין החזקת אמצעי לחימה, גניבת רכבים ועוד

12:57 ,27/12/21
קרדיט: דוברות המשטרה. במהלך המבצע
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

במסגרת פעילות ממוקדת של כוחות משמר הגבול התקיים ביממה האחרונה – מבצע "שיא"

4,369 לוחמים ומתנדבים של משמר הגבול פעלו ביממה האחרונה ברחבי הארץ והביאו למעצרם של 110 חשודים בגין עבירות החזקת אמצעי לחימה, חקלאיות, גניבת רכבים ורכוש, סמים ועוד.

כמו כן במסגרת הפעילות נתפסו 563 שוהים בלתי חוקיים, מתוכם נכלאו 36 שוהים בלתי חוקיים, 62 חשודים בהסעה שלהם ו-7 חשודים בהעסקתם.

מפקד משמר הגבול, ניצב אמיר כהן הורה על קיומו של מבצע שנערך במשך 24 שעות שהחל במוצאי השבת האחרונה בחצות לילה עד חצות לילה אמש.

במבצע פעלו לוחמי משמר הגבול יחד עם שוטרי מחוזות משטרת ישראל וגורמי אכיפה נוספים, רשות המיסים, רשות מקרקעי ישראל, סיירת ירוקה, יחידת הפיצוח של משרד החקלאות, רשות העתיקות, קק"ל, רשות הטבע והגנים ועוד.

בין האירועים הבולטים במבצע כוחות של היחידה המרכזית של מג"ב בדרום יחד עם כוח יס"מ נערכו למעצר של רכב חשוד בכביש 80. הרכב החשוד הגיע, השוטרים סימנו לרכב לעצור, הרכב ובו מסיע ו-4 חשודים פרץ את המחסום המשטרתי תוך שסיכן את הלוחמים. במרדף נחוש של הכוחות הרכב נעצר יחד עם המסיע ו-4 שוהים בלתי חוקיים. בחיפוש בתוך הרכב נמצא נשק מסוג קרלו. העצורים הועברו לחקירה במשמר הגבול.

בחורבת זעק שבדרום שפלת יהודה צוות של מתנדבי משמר הגבול זיהה מספר חשודים. כאשר הגיעו הכוחות זיהו רכבים ששייכים לחשודים ובתוכם כלי חפירה וגלאי מתכות. 5 חשודים תושבי הפזורה הבדואית בדרום הועברו לחקירה ברשות העתיקות.

בצפון לוחמי משמר הגבול יחד עם מס הכנסה ביצעו בנצרת, יפיע ואכסאל פעילות לעיקול רכבים. סה"כ עוקלו 20 רכבים בשווי מוערך של כ-1,100,000 ש"ח.

במהלך פעילות של לוחמי מג"ב בעיר קלנסווה התקבל מידע ביחידה המרכזית של מג"ב מרכז בדבר רכב ובתוכו חשודים שברשותם אמצעי לחימה. הלוחמים עצרו את הרכב ובתוכו תפסו אקדח מסוג גלוק, מחסנית תואמת טעונה בכדורים, מכשיר קשר, ערכת האזנה, סמים בתפזורת וכסף מזומן. שני חשודים תושבי המקום הועברו לחקירה במשמר הגבול.

בפעילות של היחידה המרכזית של מג"ב מרכז וגורמי אגיפה נוספים נגד חשוד בהשתלטות על שטח חקלאי באזור המועצה האזורית דרום השרו אותרו בעלי חיים שהוחזקו ללא אישורים מתאים. הוחלט על פתיחת תיקים שונים והחשוד הועבר לחקירה במשמר הגבול.

בעיר העתיקה בירושלים עצרו לוחמי מג"ב 2 חשודים שברשותם נתךסו אקדחי "איירסופט" השניים הועברו לחקירה במשטרה.

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של אליעזר כץ
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו