יום רביעי, 29/11/2023
האנשים שלי
עמוד הבית » ראיונות ואנשים

טל בסכס מונה לפרויקטור מרכז השליטה האזרחי לתקופת המלחמה

שר האוצר ויו"ר קבינט העורף בצלאל סמוטריץ' מינה את טל בסכס לפרויקטור מרכז השליטה האזרחי לתקופת מלחמת חרבות הברזל

08:29 ,31/10/23
משרד האוצר
קרדיט: משרד האוצר
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

טל בסכס, המשמש בימים אלו כמנכ״ל החברה למתנ״סים, נבחר לתפקיד נוכח ניסיונו המקצועי בניהול פרויקטים מורכבים מרובי שותפים, היכרות מעמיקה ועבודה שוטפת עם משרדי הממשלה והשלטון המקומי. בסכס יביא את ניסיונו הניהולי לטובת תכלול העבודה וניהול המשל״ט האזרחי.

טל בסכס מביא עימו לתפקיד ניסיון רב בניהול בכיר בארגונים בעלי פעילות ציבורית ועסקית. בסכס יכנס לתפקידו באופן מידי ויצא לחל״ת מתפקידו בחברה למתנ״סים לאחר שיקבל את כל האישורים הנדרשים, על מנת להצטרף מיידית למאמץ המלחמתי להקמת המשל"ט האזרחי.

מרכז השליטה האזרחי יהיה אחראי על גיבוש תמונת מצב רציפה בכל הנוגע לרציפות התפקודית של הממשלה והמשק ולצרכי העורף הנובעים מהמלחמה ועל התאום והסנכרון בין המשרדים השונים וירכז את עבודת הקבינט החברתי כלכלי ואת ביצוע החלטותיו.

בסכס יחל בעבודתו הבוקר ויצטרף לישיבת הקבינט החברתי כלכלי שתתקיים היום ובהמשך יכנס את מנכ"לי משרדי הממשלה, רח״ל ופיקוד העורף לחיתוך מצב.

במסגרת תפקידו במרכז השליטה יקיים בסכס תדרוך לציבור באופן תדיר ויענה על שאלות עיתונאים בכל הנוגע לניהול האזרחי של המלחמה.

שר האוצר ויו"ר קבינט העורף בצלאל סמוטריץ':

"אני מודה לטל שהתייצב לדגל והתגייס למשימה. טל מחזיק בידע ובניסיון ניהולי רב אני סמוך ובטוח שיכולותיו יתרמו רבות לסנכרון כל המאמצים הממשלתיים הנדרשים לטיפול בעורף. שרי ומשרדי הממשלה עובדים קשה וטוב מאז פרצה המלחמה ורתומים כולם למאמץ והמשל"ט לא מחליף אותם אלא רק יסייע בתכלול וטיוב ממשקי העבודה בין המשרדים. יחד בעזרת השם ננצח!

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של ישראל מרדכי
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו