יום ראשון, 19/05/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » פלילים

הצהרת תובע הוגשה נגד 5 חשודים המעורבים בחטיפה צפו • במעצר

עם איתורו של הרכב עם החטוף ורכב נוסף שהיה מעורב, הוקמו מחסומים ובוצע מרדף במהלכו ניגחו החשודים ניידת משטרה וגרמו לפציעה קלה של שני שוטרים

18:43 ,08/01/23
משטרת ישראל
קרדיט: משטרת ישראל
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

משטרת מרחב אילת פתחה לפני כחודש בחקירה בעקבות דיווח שהתקבל במשטרה, אודות חטיפת גבר תושב מזרח ירושלים בידי מספר חשודים על רקע סכסוך כספי ביניהם.

בתאריך עם קבלת הדיווח החל מאמץ חקירתי ומודיעיני, תוך הפעלת אמצעים טכנולוגים ויחידות מיוחדות במטרה לאתר את החטוף במהירות האפשרית ולסיים את האירוע ללא נפגעים.

כאמור, במסגרת הפעילות ובשילוב זרועות של כוחות משטרה מיחידת יואב ותחנת ערוער, הצליחו השוטרים לאתר את הרכב בו הוחזק הקורבן באזור אבו תלול שבגנב.
 
עם איתורו של הרכב המדובר ורכב נוסף שהיה מעורב, הוקמו מחסומים ובוצע מרדף במהלכו ניגחו החשודים ניידת משטרה וגרמו לפציעה קלה של שני שוטרים הופנו לקבלת טיפול רפואי. היערכות מקצועית הביאה לעצירה של שני כלי הרכב החשודים בשטח עפר באזור הפזורה הבדואית, כאשר רכב אחד התהפך ללא נפגעים והרכב השני נעצר. במהלך המעצר חולץ החטוף שהיה חבול ונעצרו 5 חשודים במעורבות בחשד לחטיפה.

מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת, השבוע הוגשה הצהרת תובע ומחר בכוונת פרקליטות מחוז דרום, להגיש נגדם כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

מחקירת האירוע עולה כי החטוף הוחזק מספר שעות במטרה לדרוש כופר בעקבות חוב כספי של בן משפחתו ועל רקע פעילות פלילית בה מעורבים החשודים.

צפו בתיעוד ממצלמת הקסדה של שוטר ממהלך המרדף

קרדיט: משטרת ישראל

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של אליה מן
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו