שבת, 13/04/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » פלילים

המשטרה מגבירה אכיפה לקראת פורים נגד צעצועים מסוכנים

במבצע מיוחד לקראת הרמדאן ופורים, משטרת חוף ערכה פעילות אכיפה בקריות נגד סחר בצעצועים מסוכנים כמו תחמושת, רימוני פלסטיק, חזיזים ונפצים

13:29 ,13/03/24
משטרת ישראל
קרדיט: משטרת ישראל
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

בהיערכות מיוחדת לקראת חודש הרמדאן וחג הפורים, משטרת ישראל מקיימת פעילות אכיפה נרחבת נגד סחר וחזקת "צעצועים מסוכנים" כדוגמת חזיזים, נפצים וזיקוקים העלולים לגרום לפגיעה חמורה. במסגרת מבצע "צעצועים מסוכנים", יצאו אתמול שוטרי תחנת זבולון במשטרת חוף לפעילות אכיפה בגזרת הקריות, בשיתוף השיטור העירוני, נציגי הרשות המקומית וגופי אכיפה אזרחיים.

במהלך הפעילות, נערכו סריקות וביקורות בחנויות בעיר הקריות, כאשר בחלק מהעסקים אותרו פריטים מסוכנים הנחשבים "צעצועי משחק". בין הפריטים שנתפסו: תחמושת כדורי איירסופט, ועשרות רימוני פלסטיק. בעלי העסקים בהם נתפסו הפריטים האסורים זומנו לחקירה במשרדי תחנת המשטרה.

פעילות האכיפה הנרחבת מגיעה על רקע ההיערכות המשטרתית למניעת אירועים של סיכון חיים או פגיעה בשלום הציבור במהלך האירועים הגדולים הצפויים של הרמדאן וחג פורים. "משטרת ישראל מקיימת פעילות מניעה ואכיפה נרחבת כנגד צעצועים מסוכנים בדגש על חזיזים, נפצים וזיקוקים המהווים סכנה ועלולים לגרום לפגיעה חמורה", נמסר מדוברות המשטרה.

הפעילות המשולבת של השוטרים עם הרשות המקומית והגופים האזרחיים נועדה לסכל מראש אירועים של חבלה או פגיעה בנפש על רקע השימוש בצעצועים שכאלו. המשטרה תמשיך לאכוף בכל הארץ במהלך התקופה המועדת לאירועים.

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של אלימלך אברהם
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו