לאיזה צד במפה הפוליטית חבּוּרֶה  משתייכת?

חבּוּרֶה  היא פלטפורמה של כותבי תוכן ואיננה לוקחת חלק אקטיבי בשיח הפוליטי, אנו עסוקים בלפתח את חבּוּרֶה  ולתת לכם הגולשים להכתיב את התכנים ואת סדר היום הציבורי.

מיהו קהל הגולשים בחבּוּרֶה ?

קהל היעד של חבּוּרֶה  הוא המגזר הדתי והחרדי בישראל.

מה השינוי שחבּוּרֶה מנסה לעשות?

אנו מאמינים שבעידן המודרני אנשים רוצים לקבוע את סדר היום הציבורי ללא התערבות של אינטרסים כלכליים או פוליטיים וכוד'.  רוצה ללמוד עוד על החזון שלנו? לחץ כאן

למה צריך את חבּוּרֶה ?

בשנים האחרונות אנו עדים למרמור ושיח מתקומם כנגד גופי התקשורת בישראל (זוהי גם תופעה עולמית) שמטים את שיח וסדר היום הציבורי לפי אג'נדה שלא משרתת את המצב האמיתי הקיים ואת הלך הרוח של האזרחים. מצד שני מיום ליום מתגייסים אנשים מכל גווני הקשת בנסיון לייצר שיח אמיתי, אחר, אוטנתי ופורסים את משנתם ברחבי הרשת. חבּוּרֶה  נועדה לתת במה חדשותית לאנשים שרוצים לקחת את ההשפעה שלהם צעד קדימה ולהביא אותה לציבור באמצעות גוף תקשורת שיתופי.

אני יכול לכתוב בחבּוּרֶה ?

כן! כל אחד יכול להצטרף ולכתוב בחבּוּרֶה

איזה סוג תכנים ניתן להעלות לחבּוּרֶה ?

תוכל להעלות כל סוג תוכן שתרצה החל מחדשות, פוליטיקה, ביטחון, סקירת מוצרים, משפחה, פנאי ועוד.

האם כל תוכן שאכתוב יעלה בחבּוּרֶה ?

התכנים החדשים נשלחים לגולשי חבּוּרֶה  והם אלא שמאשרים אם הם יעלו וכמה הן חשובים וע"פ החלטת הגולשים התכנים שעלו ממוקמים בדף הבית של חבּוּרֶה  לפי סדר החשיבות שלהם שהוגדרה ע"י הגולשים.

האם ניתן לכתוב תכנים שכבר עלו לחבּוּרֶה ע"י משתמש אחר?

בוודאי, בסופו של דבר מלבד הצגת התכנים שלך בדף הבית של חבּוּרֶה  הם יופיעו גם בדף החדשות האישי שלך, שם תוכל לעדכן את המנויים שלך בחדשות מעולמות שאתה אוהב ומתחבר. ההצלחה שלנו תהיה אם יהיה אינפלציה של אנשים וכותבים נהדרים.

הצטרף עכשיו למהפכה התקשורתית בישראל ותתחיל להשפיע