יום ראשון, 19/05/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » קורונה

בעקבות זינוק בביקוש חיל הרפואה יסייע בבלוני חמצן ל 'יד שרה'

כשהאומיקרון משתולל ומספר החולים ממשיך לשבור שיאים הוחלט בצה"ל כי חיל הרפואה ימלא מאות בלוני חמצן שישמשו את החולים באשפוז בית

11:14 ,24/01/22
קרדיט: יד שרה. בלוני החמצן
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

בעקבות זינוק חד בביקוש לציוד נשימתי ביד שרה, ובעקבות מחסור במחוללי חמצן, חיל הרפואה בצה"ל נענה לבקשת מנכ"ל יד שרה ומילא עבור הארגון מאות בלוני חמצן, שישמשו את מי שזקוק להם עבור אשפוז בית.

בחודש האחרון זינק הביקוש למחולל חמצן ב-70% ביחס לחודש הקודם, ובידי יד שרה נותרו רק כ-350 מחוללים זמינים (בשבוע האחרון הושאלו יותר מ-300 מחוללי חמצן).

איתן דהרי, מנהל המערך הלוגיסטי ביד שרה מציין שבנוסף לציוד הנשימתי, בחודש האחרון נרשם ביקוש גובר לציוד לאשפוז ביתי, והסניפים פועלים מסביב לשעון כדי לסייע לכל הפונים.

משה כהן, מנכ"ל יד שרה אמר "שיתוף הפעולה עם חיל הרפואה הוכיח את עצמו בגל השני, וסייע לנו להציל חיים רבים ומנע אשפוזים מיותרים בבתי חולים. נוכח הדיווחים על הקושי של בתי החולים להתמודד עם העומסים הכבדים, אנו קוראים לציבור להשתמש בשירות אשפוז הבית, וביחד נעבור את הגל החמישי בשלום".

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של אלימלך אברהם
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו