שבת, 15/06/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » פוליטי

רה"מ מרגיע: "תנוח דעתכם, ממשלת ישראל עובדת וממשיכה לעבוד"

בדבריו הבוקר התייחס ראש הממשלה נפתלי בנט למצב התחלואה בישראל. לאירוע בני הערובה בבית הכנסת הרפורמי אמש ולתפקוד ממשלתו בתקופה האחרונה.

13:28 ,16/01/22
קרדיט: לע"מ. ראש הממשלה נפתלי בנט בישיבת הממשלה
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

ראש הממשלה בישיבת הממשלה השבועית התייחס הבוקר לשיח ברשתות החברתיות על סופה המתקרב של הממשלה ואמר "אחרי לילה מלא דאגה, יש לנו תחושת הקלה עצומה. בני הערובה בבית הכנסת בית ישראל בקוליוויל, טקסס, שוחררו.

אני רוצה להודות לכל מי שהביאו לתוצאה הזאת בארצות הברית ולחזק מכאן את הקהילה היהודית בטקסס ובארצות הברית כולה, שבשנים האחרונות מתמודדת עם אנטישמיות גואה ותחושת חוסר ביטחון בסיסית.

אלה רגעים של ערבות הדדית, ואנחנו כמשפחה אחת עם אחינו היהודים בתפוצות כפי שהם עומדים לצידנו בעת צרה.

בחזרה לארץ, לאומיקרון – אנחנו נכנסים לעין הסערה. לימים המורכבים ביותר בגל הזה.
האומיקרון כבר הגיע כמעט לכל בית ורבים מאיתנו, כולל שרים בממשלה, כבר מאומתים.

אנחנו בממשלה נערכנו היטב לרגע הזה וממשיכים לפעול ולנהל מקרוב את הימים המורכבים האלה במטרה לשמור על תפקוד מערכת הבריאות ועל כלכלת ישראל ככל האפשר. אני שמח לבשר הבוקר שעד סוף השבוע יגיע לארץ עוד משלוח, משמעותי, של מנות תרופה של פייזר. אני מבקש להודות למנכ"ל פייזר, אלברט בורלא, על הסיוע.

חברים, זאת ממשלה של עשייה, ששמה את אזרחי ישראל במרכז. רק עכשיו, בישיבה הממשלה הנוכחית, אנחנו מסירים חסמים של ביורוקרטיה ורגולציה שמעכבים צמיחת עסקים. אנחנו מעבירים 110 מיליון שקל לשימור וטיפוח הכותל המערבי. היום נקבל החלטה על השקעה של כחצי מיליארד ש"ח בבית שמש, במיוחד בעיר הוותיקה, עיר עם איכלוסיה מגוונת, שקולטת עלייה ומתמודדת עם הרבה אתגרים. האחריות שלנו היא להושיט לה יד ולעזור. הממשלה שלנו לא מצביעה על בעיות, היא ניגשת לפתור אותן.

לכן, לכל הפרשנים הפוליטיים למיניהם,
לצד כל הגרפים והתרחישים – תנוח דעתכם, ממשלת ישראל עובדת וממשיכה לעבוד, בעבודה שקטה וטובה, שנעשית יום אחרי יום למען אזרחי ישראל".

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של חיים וולף
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו