שבת, 15/06/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » פוליטי

טלטלה: השדרן יעקב ברדוגו הודח מהתכנית המואזנת ביותר בגל"צ.

על פי הודעת גל"צ התוכנית "חמש בערב" תעבור לפורמט של יומן חדשות לסיכום אירועי היום • נתניהו "לא ישתיקו את הימין ולא ישתיקו את ברדוגו"

15:03 ,10/02/22
קרדיט: מתוך עמוד הפיסבוק של גלצ / השדרן יעקב ברדוגו הודח מהתוכנית "חמש בערב"
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

טלטלה בעולם התקשרות: המגיש הוותיק יעקב ברדוגו הודח מהגשת התוכנית "חמש בערב" שבה הגיד לצד ירון וילנסקי בשנים האחרונות.

בהודעת גל"צ נאמר "התוכנית "חמש בערב" תעבור לפורמט של יומן חדשות לסיכום אירועי היום, בהובלת המגיש והעיתונאי ירון וילנסקי ותעמיד במרכז את התוצר העיתונאי של כתבי מחלקת החדשות של גלי צה"ל".

על פי ההודעה הוצע לברדוגו להצטרף לתוכניות נוספות בגל"צ "הוצעה לו האפשרות להשתלב ברצועה פובליציסטית נוספת בגלי צה"ל".

מ"מ מפקדת גלי צה"ל, גלית אלטשטיין מסרה "בחודשים האחרונים עברה גלי צה"ל תחת פיקודי שינויים משמעותיים במטרה לאפשר למחלקת החדשות כר פעולה עיתונאי מקצועי וממלכתי, כיאה למערכת חדשות מובילה בשידור ציבורי. הפורמט של יומן חדשות הערב בהגשתו של ירון וילנסקי יעמיד במרכז את התוצר העיתונאי של כתבי מחלקת החדשות של גלי צה"ל, תוך מתן בולטות לסיקור חדשותי של נושאים חברתיים, אזרחיים, כלכליים, צבאיים ובטחוניים, והתפר שבינם לבין כלל החברה בישראל".

ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו הגיב להדחה ואמר "ההדחה של יעקב ברדוגו היא שערורייה ועדות נוספת לרמיסת הדמוקרטיה וחופש הביטוי על ידי השמאל. מנסים לסתום את הפה לימיני האחרון בגל״צ, ששידר את התוכנית המאוזנת ביותר ברדיו. לא ישתיקו את הימין ולא ישתיקו את ברדוגו".

ח״כ יריב לוין מסר "משטרת המחשבות של השמאל לא יכולה לסבול את האמת שמשמיע יעקב ברדוגו בעוצמה גדולה. הדחתו מהגשת התוכנית המואזנת ביותר בגלי צהל היא סתימת הפה לא רק שלו אישית, אלא של מליוני אזרחים שקולם לא נשמע בתקשורת השמאל. את יעקב ברדוגו לא יצליחו להעלים, והאומץ שלו לומר את האמת יגבר על הפחדנות של אלה שחוששים ממנה.

ההדחה הזו מוכיחה שגלי צהל צריכה להיסגר. אין לה זכות קיום כתחנה של צד אחד, של חלק בלבד מהעם".

יו״ר ש״ס אריה דרעי צייץ בטוויטר בתגובה ״ההחלטה השערורייתית והמקוממת של מפקדת גל״צ, להדיח את יעקב ברדוגו מהגשת תוכניתו הפופולארית, היא עליית מדרגה מסוכנת של סתימת פיות של מי שמשמיע את קולם של מליוני אנשים בישראל. לא מפתיע לגלות שזה מגיע מהמחנה ה׳פלורליסטי׳, שהכל מותר לו. בושה וחרפה״.

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של אליעזר כץ
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו