שבת, 15/06/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » פוליטי

בן גביר הגיש תלונה במח"ש יאיר לפיד "הוא פרובוקטור עלוב"

ח"כ בן גביר הגיש היום תלונה במח"ש נגד השוטרים האלימים וההוראה על פינוי לשכתו הפרלמנטרית בניגוד לחוק • לפיד בתגובה חריפה בראיון ברשת ב'

09:38 ,15/02/22
קרדיט: לע"מ/דוברות הכנסת / בן גביר ויאיר לפיד
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

בתחילת השבוע נפגשו נציגי ח"כ בן גביר עם מפקד מחוז ירושלים דורון תורגמן בלשכתו לדרוש להציב אבטחה קבועה במקום, באותו הזמן פשטו מאות שוטרים על לשכתו הפרלמנטרית של ח"כ בן גביר בשכונת שמעון הצדיק כדי לסגור אותה, הרסו והפעילו אלימות קשה כלפי ח"כ בן גביר וכל הנוכחים שהיו במקום הורחקו בברוטאליות.

בן גביר הותקף פיזית במהלך הפינוי ונזקק לטיפול רפואי בבית החולים הדסה עין כרם.

בעקבות תקיפתו הגיש היום ח"כ בן גביר תלונה במח"ש נגד השוטרים האלימים וההוראה על פינוי לשכתו הפרלמנטרית בניגוד לחוק.

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר מסר: "המשטרה חצתה קו אדום ותקפה אותי פיזית. אין מקום במשטרה לשוטרים אלימים ומדובר במעשה עבריינות שהם צריכים לתת עליו את הדין. אני מצפה שמח"ש תעשה את עבודתה ותמצה את הדין עם השוטרים האלימים ובמשטרה יפיקו את הלקח".

לפיד הבוקר בראיון לרשת ב' האשים את בן גביר בפרובוקציה מיותרת כשאמר
"בן גביר לא שם בשביל להגן על יהודים, הוא שם כדי להצית אש ואלימות, הוא פרובוקטור עלוב. זה ניסיון נואש של נרקומן של תשומת לב לייצר פרובוקציות שיגמרו בחיי אדם. ימותו ערבים, ימותו יהודים בגלל ההתנהגות של האיש הזה" .

ח"כ בן גביר תקף מנגד את לפיד על שתיקתו בהצתת ביתו של תושב השכונה שהיה עלול להיגמר באסון: "במשך חצי שנה שעושים פוגרום ביהודים כששרפו תשע מכוניות וניסו להצית שלוש פעמים את הבית של טל יושבייב לא שמענו ציוץ מלפיד שהתעורר לפתע כשמדובר בדרישה לגיטימית והיא להציב אבטחה קבועה על משפחה בשכונה בה מתבצעים נסיונות לרצח והתנכלויות חוזרות. לפיד נעלם כאילו בלעה אותו האדמה או שהתעופף ליעד הבא בחו"ל".

בן גביר הוסיף: "ספק אם לפיד יודע בכלל איפה ממוקמת שכונת שמעון הצדיק שעסוק כל הזמן לרצות את התנועה האיסלאמית ולכן לא פלא שדמם של יהודים מופקר וזאת הסיבה שהקמתי לשכה פרלמטרית בשכונה שהממשלה הפקירה ולפיד שכח".

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של חיים וולף
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו