שבת, 15/06/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » מעניין

המשטרה תרגלה חדירת מחבלים דרך הים – צפו

בין התרחישים שתורגלו, חדירת חוליית מחבלים דרך הים לחוף אשקלון, חדירת כלי טייס בלתי מאויש עם מטעני חבלה באזור שער הנגב, הפרות סדר נרחבות.

20:22 ,10/03/22
קרדיט: דוברות המשטרה
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

כחלק מהיערכותו של המחוז הדרומי במשטרה על כלל מרחביו, לכיש, נגב ואילת, לתרחישי קיצון שונים, תרגל היום המחוז את כלל תחנות המשטרה והמרחבים, במטרה לשפר ולייעל את המוכנות המבצעית ומתן מענה מיטבי ומהיר ב'שעת המבחן' בה יתרחשו אירועי אמת.

בין התרחישים שתורגלו, חדירת חוליית מחבלים דרך הים לחוף אשקלון, חדירת כלי טייס בלתי מאויש עם מטעני חבלה באזור שער הנגב, הפרות סדר נרחבות באזור הנגב, שיגור ונפילת רקטות בתחומי העיר באר שבע וניסיון חדירת מחבל לתחומי העיר אילת.

 

 

בסיום התרגיל, מפקד המחוז הדרומי, ניצב פרץ עמר קיים הערכת מצב בה ציין, "במסגרת התרגיל, התמודדנו עם מספר אירועי פח״ע וסד"צ מורכבים שהצריכו התמודדות של שוטרי המחוז, שגילו נחישות וחתירה למגע עם מחבלים ואל מול הפורעים שהפרו סדר במספר מוקדים באזור הנגב. התרגול של התרחישים השונים בזמן שגרה, ללא ספק מכין אותנו בצורה הטובה ביותר לתת מענה מבצעי יעיל ומהיר בזמן אירועי חירום, והיום אחרי התרגיל המוצלח, נוכחנו לדעת שהמפקדים והשוטרים בשטח נחושים לפעול ככל שנידרש על מנת לדכא את המחאות, להשיב את הביטחון לאזרחים ולמצות את הדין עם מפרי החוק".

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של שמוליק מושקוביץ
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו