יום ראשון, 14/07/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » יהדות

ההיערכות להמונים הצפויים להגיע להילולת הבאבא סאלי זצ"ל

מגן דוד אדום ערוך לקראת האבטחה הרפואית בהילולה השנתית שתארך שלושה ימים על מנת להבטיח את בריאותם של עשרות אלפי המתפללים בנתיבות.

16:22 ,03/01/22
קרדיט: ללא. ההיערכות להילולת הבאבא סאלי זצ"ל במתחם הציון בנתיבות
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

האירוע השנתי והמסורתי של הילולת הבאבא סאלי תתקיים השבוע בנתיבות. עשרות אלפי המתפללים והמבקרים שיאובטחו רפואית על ידי כוחות גדולים של מד"א, צפויים להגיע למתחם במהלך השבוע ולקיים את המצווה השנתית שתתקיים בימי שלישי, רביעי וחמישי (4-6.1). ההילולה תתקיים בכל יום משעות הבוקר המוקדמות ועד לשעות הלילה.

החובשים והפראמדיקים של מגן דוד אדום ייפרשו באמצעות ניידות טיפול נמרץ, אמבולנסים (כולל 4X4), טרקטורון, תאר"ן (תחנת אירוע רב נפגעים), חוליות עזרה ראשונה ואוהל מרפאה מיוחד שיוקם במתחם – תוך שיתוף פעולה מלא עם כוחות המשטרה, העירייה וגורמים נוספים, במטרה לשמור על בריאות המתפללים. צוותי מד"א יאבטחו רפואית את ההילולה ויגישו, בעת הצורך, סיוע רפואי לכל דורש.

מנכ"ל מד"א, אלי בין אומר כי "מגן דוד אדום ערוך לקראת האבטחה הרפואית בהילולה השנתית על מנת להבטיח את בריאותם של עשרות אלפי המתפללים בנתיבות. החובשים והפראמדיקים של מד"א יאבטחו רפואית את ההילולה שתארך שלושה ימים באמצעים לוגיסטיים וטכנולוגיים רבים. אנו קוראים לציבור המתפללים להישמע להנחיות משרד הבריאות בכל הנוגע להתקהלות רבה ולעטות מסכות על מנת להימנע מחשיפה לנגיף האומיקרון.

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של אליעזר כץ
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו