יום ראשון, 19/05/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » חדשות

40 שנה להסתלקות הבבא סאלי: אלו ההנחיות למתפללים

מאז מוצאי שבת המונים פוקדים את ציונו של הבבא סאלי בנתיבות לרגל 40 שנה להסתלקותו. אלפי שוטרים ולוחמי מג"ב מאבטחים את ההילולה • כל הפרטים

09:35 ,14/01/24
דוברות השר
קרדיט: דוברות השר
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

מאז צאת השבת, אלפי מאמינים פוקדים את ציונו של סידנא הבבא סאלי זיע"א בעיר נתיבות, במלאות 40 שנה להסתלקותו. ההילולה הגדולה מאובטחת על ידי מאות שוטרים ולוחמי משמר הגבול ממחוז דרום של משטרת ישראל, בפיקוד מפקד המרחב תנ"צ אפי שימן.

במהלך הלילה, מפכ"ל המשטרה רב-ניצב יעקב שבתאי, מפקד המחוז הדרומי ניצב אמיר כהן ומפקד מג"ב ניצב בריק יצחק, קיימו סיור במתחם ההילולה ושיבחו את פריסת הכוחות ואת הסדר והביטחון. הם הביעו שביעות רצון מהאופן שבו המאבטחים שומרים על המשתתפים באירוע.

כוחות המשטרה ומג"ב פרוסים הן בצירי הגישה לנתיבות, בסמוך לציון עצמו וברחבי העיר – על מנת לאבטח את המוני המאמינים הצפויים להגיע לאורך היום. המשטרה פרסמה הנחיות לנהגים ולמבקרים, וקוראת לציבור להקפיד על הוראות הגופים הרלוונטיים.

במהלך האירוע יסגרו לתנועה מקטעי הכבישים הבאים: היום, משעה 16:00 ועד 15.1.24 בשעה 3:00 בבוקר, יסגרו לתנועה:

כביש 25 מצומת המזלג ועד כיכר תקומה בשני הכיוונים.

רח' 11 הנקודות בעיר נתיבות מכביש 25 (כניסה מערבית לנתיבות) עד לכיכר וייצמן בשני הכיוונים. ברחוב זה לא תותר חנייה וכל כלי רכב חונה יגרר .

הרחובות הרב מזוז (חלקית) ורחוב דרכי רפאל סגורים כעת לתנועה עד תאריך 15.1.24 בשעה 8:00 בבוקר.

בתאריך 14.1.24 משעה 5:00 בבוקר ועד 16:00 בצהריים יותר המעבר לתושבי העיר נתיבות בהצגת תעודת זהות.

נוכח השינויים בהסדרי התנועה, נדרשת תשומת לב הנהגים לשלטי ההכוונה בצידי הדרך וכן, האזנה לכלי התקשורת ושימוש באפליקציות ניווט.

על פי הנחיות פיקוד העורף, זמן התגוננות בעיר נתיבות הינו 30 שניות ובמידה ומתקבלת התרעה במהלך הנסיעה, יש לעצור בצד הדרך בזהירות, לצאת מהרכב, לשכב על הקרקע ולהגן עם הידיים על הראש.

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של חיים וולף
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו