יום חמישי, 30/11/2023
האנשים שלי
עמוד הבית » חדשות

כתב אישום: תקפו שש פעוטות וכיסו את פניהם

במהלך השכבות הצהרים הרימו הנאשמות את הפעוטות בצורה כוחנית הטיחו אותם לעבר המזרון לעיתים תוך כיסוי פניהם והכבדה על נשימתם.

13:09 ,31/01/22
קרדיט: pixabay. אילוסטרציה
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

פרקליטות מחוז ת"א (פלילי) הגישה לבית משפט השלום בעיר כתב אישום נגד גילה זרבי (42) מכפר סבא ועופרי גרוסמן (31) מקיבוץ אורטל, בגין תקיפה של שישה פעוטות עליהם היו אחראיות במסגרת תפקידן בפעוטון בהרצליה.

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד תמיר אלטיט, הנאשמות עבדו כסייעות בפעוטון "כתב אישו". במהלך מאי 2019 תקפו הנאשמות שישה פעוטות בגילאים שנה וחודשיים ועד שנה ועשרה חודשים. בין היתר, במהלך השכבות הצהרים הרימו הנאשמות את הפעוטות בצורה כוחנית הטיחו אותם לעבר המזרון לעיתים תוך כיסוי פניהם והכבדה על נשימתם. בנוסף, הנאשמות נהגו לגרור פעוטות לאורך החדר או להרים פעוטות ישנים ולהשליכם למזרון, להצמיד את הפעוטות בחוזקה למזרון, כאשר באחת הפעמים גרוסמן אף הניחה את רגלה על אחד הפעוט על מנת שלא יזוז מהמזרון. במקרים אחרים השמיטה זרבי פעוטות אל משטח ההחתלה באופן שראשם פגע במשטח ועוד.
במקביל להגשת כתב האישום הוגשה בקשה לאסור על הנאשמות לעבוד בעבודה עם קטינים וחסרי ישע, עד לתום ההליכים המשפטיים.

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של אלימלך אברהם
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו