יום חמישי, 30/11/2023
האנשים שלי
עמוד הבית » חדשות

המרצע יצא מהשק: התנועה הרפורמית מודה "מתווה הכותל רק התחלה"

סרטון חדש לתנועה הרפורמית מגלה את האמת: ״ברגע שהמונופול החרדי בכותל ישבר, אפשר קידום נישואים אזרחיים ותחבורה ציבורית חדשה״.

11:57 ,19/01/22
קרדיט: דוברות התנועה הרפורמית
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

סרטון חדש לתנועה הרפורמית: ״ברגע שהמונופול החרדי בכותל ישבר, אפשר קידום נישואים אזרחיים ותחבורה ציבורית חדשה״. הציונות הדתית: מודים לתנועה הרפורמית שקרעה את מסכת השקרים של הממשלה״

התנועה הרפורמית מפרסמת סרטון חדש בו היא מסבירה מדוע המאבק על מתווה הכותל חשוב עבורם וחושפת את האסטרטגיה האמיתית שלהם.

בסרטון מודות אנה קיסלנסקי מנכ״לית התנועה הרפורמית ועו״ד אורלי ארז לחובסקי מנהלת המרכז הרפורמי לדת ומדינה כי ״אי יישום מתווה הכותל מרחיק מכולנו גם את התחבורה הציבורית בשבת וגם את הנישואים האזרחיים. ברגע שהמונופול החרדי על הכותל ישבר סוף סוף אפשר יהיה לקדם נישואין אזרחיים ותחבורה ציבורית בשבת״ לדבריהם אסור לתת לרבנות בעלות על הכותל וכי צריך להפחית את השליטה החרדית על החיים שלנו״.

יו"ר יהדות התורה ח"כ משה גפני בתגובה אמר "אנו בעיצומה של מלחמת תרבות והאמירה הזאת של הרפורמים היא אמירה מהדהדת, שעליה נאמר שבשעת השמד נלחמים על 'עקרתא דמסאנא' (שרוכי הנעלים). הם עושים כל מאמץ לפגוע בכל הקדוש והיקר לעם היהודי, בכותל המערבי, נישואין וגירושין, תחבורה בשבת, כשרות, החינוך התורני ועוד ועוד. נעמוד כחומה בצורה לא לתת להם הצלחה חס וחלילה בנושא כל שהוא שהם מנסים לעלות על סדר היום".

במפלגת הציונות הדתית הגיבו לסרטון ואמרו: ״אנו מודים לתנועה הרפורמית ששמה את הדברים על השולחן וקרעה את מסכת השקרים שמנסים למכור לנו בממשלה ושרי ימינה. הסרטון הזה לצד הרפורמות בגיור ובכשרות מוכיחים כי ממשלת ישראל מנהלת מלחמת חרמה במטרה לקעקע את הזהות היהודית של מדינת ישראל ומי שיפקיר את הכותל יפקיר את זהותה היהודית של המדינה. ועכשיו גם הרפורמים מודים בכך בקול״.

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של אלימלך אברהם
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו